Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt az oldalon milyen arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az oldalon milyen arányban vannak akiknek nincs/van párkapcsolata? Lenne pár kérdésem :-)

Figyelt kérdés

Hány éves vagy?

Nemed?

Hogy-hogy itt vagy ebben a kategóriában?


2011. júl. 5. 23:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

- 28

- állítólag férfi

- miért, hol a jó fenébe' legyek, a fogyókúra rovatban? :D

2011. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

17/f majdnem 18.. :)

Azért, mert sztem jó dolog az h ha másnak segítesz, pláne az ilyen kérdésekben.

és sajnos nincs barátnőm :((

2011. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

17

lány

mert jó segíteni másoknak ilyen kérdésekben

nincs barátom

2011. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

20 L

Kezdetben érdekelt hogy gondolkoznak más lányok, mert csak fiúbarátaim vannak, de most már főleg azért olvasgatom, mert annyi baromságot tudnak összehordani az emberek és mókás :D

2011. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23:11 voltam és van barátom
2011. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

nincs

20f

nagyon sok kategóriát szoktam nézegetni, mert szeretek segíteni másoknak, valamint mindig lehet újdonságokat tanulni és sokszor érdekel más véleménye mégha nem is egyezik az enyémmel

2011. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

15/L

Hol legyek?:) Ha írok választ, és nem írom oda a koromat mindenkitől jó visszajelzést kapok. Ha odaírom, akkor egyből kiokítanak, hogy ne pattogjak. Viszont csak tudhatok valamit. Habár még nem volt semmilyen komoly jellegű kapcsolatom, még nem is csókolóztam...:)

2011. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

17

Lány

Mert ez a legnépszerűbb kategória kb. másodpercenként jönnek kérdések. De a többiben is szoktam lenni.

Nincs jelenleg párkapcsolatom. Lehet ez is közrejátszik-unatkozom, azért jövök fel ide.

2011. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

HUSZON EGY :P

lány

csak úgy :)

2011. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

21/f

Nincs barátnőm(bár eddig még nem is volt). Nem csak ebben a kategóriában vagyok jelen, hanem több másikban is, ettől függetlenül alkalmanként itt is olvasok véleményeket, hozzászólásokat, amelyekből esetleg tanulhatok is valamit.

2011. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!