Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm vagy a pasim?

Figyelt kérdés
szoval volt 1 barátom de a barátnöm nem szerette soha,szakitottunk a pasimmal mert sok volt a veszekedés egyéppként ezért nem nagyon csipte a pasit a barinöm mert sokat sirtam.de lehet h a csj is közre játszott.de most ujra képbe jött a pasi,és nem tudom mit tegyek.ha kibékülök vele mindenki hülyének fog nézni,de a legrosszabb elvesztem a barátnömet.de nem tudom mit érzek a pasi iránz igazán.
2010. szept. 13. 17:15
1 2
 11/15 Arnika ._. válasza:
Ez most olyan mintha a barinödnek legyen és neked ne pasid. irigység is lehet. de amikor a pasiddal vagy, mi köze van a barinödnek ??? vagy amikor randiztok ott van mellettted?? Olyasmi mintha az anyád lenne el tilt mindenkitöl.17/F
2010. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Arnika ._. válasza:
pl én is igy vagyok 17 éve a legjobb barátom és amikor barinönője van akkor én a kapcsolatunkat üresnek találom mert mar nem hülyülünk annyit és kicsit féltékeny is vagyok a csajra valami ilyesmi lehet benne. De én a csajt nem üldözöm el!!!!
2010. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gondolom az a baja a fiúval hogy nem voltál vele boldog, és állandóan szenvedést okozott neked (az derült ki a fenti szövegből). Minek akarnál visszafogadni egy ilyen pasit? Nem tudom mi volt a konkrét probléma, de ha egyszer nem ment, akkor nem szabad eröltetni. Ezt neked kell eldönteni, de ha a legjobb barátnőd utálja, akkor annak biztos hogy van valami oka. De ezt magadnak kell tudnod.
2010. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hagyjátok már azt a k***a helyesírást, szerintem nektek meg viselkedés-kultúrára kéne járnotok..pff

a kérdezőnek pedig: a barátnőd valszeg csak félt, mert ugye kivoltál a pasid miatt..

és ha már 1* úgysem ment a barátoddal, akkor meg főleg válaszd a barátnődet:)^^

2010. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat,kommenteket.:) legyetek szivesek meg kimélni a ti nagyképüsködésetektöl!!!!Nem vagyok kiváncsi rátok,az elkényesztetett Pesti magyararokra.pfujjjjjjjj!!!! Persze tisztelet a kivételnek!!
2010. szept. 18. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!