Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hős szerelmes pasim vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hős szerelmes pasim vagy a ribanc barátnőm?

Figyelt kérdés
Először is, a pasimmal a mi kapcsolatunk nem egyszerű, szakítottunk-összejöttünk, szakítottunk-összejöttünk. A pasim állítólag totál oda van értem, ami jó. A legjobb barátnőm híre, hát még fimonam szólva is az,hogy egy ribanc (egy éjszaka akár 2-3,sőt 4 pasival is tud kavarni, smárolni). A baj ott kezdődik, hogy a pasim és a barátnőm nagyon jóban lettek, folyton smseznek,(vannak smsek, amiket el sem olvashatok) többet smsezik, beszél már a pasim lassan a barátnőmmel, mint velem. A lényegre térve, mikor szakítottunk a pasimmal, ő még jobban jóba lett a barátnőmmel, és egy buliban egymás száját harapdálták. ez még valamennyire rendben is van, mert akk nem jártunk a pasimmal. TEgnap mind a kettőjüket szembesítettem avval, hogy tudom, hogy majdnem smároltak, és hát, mint ahogy számítottam is elkezdtek magyarázkodni, hogy de köztük tényleg nincs semmi. A bökkenő az, hogy mind a ketten más helyzetetből probálta kimagyarázni magát, a barátnőm a discos buliban történtekből (amiről tudtam is), a barátom pedig egy szülinapi buliban történő, majdnem csókból. Felteszem a kérdést, hogy ha nincs köztük semmi, akk mért wolt már 2x is h majdnem smároltak?
2011. jan. 11. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert csak egy orbitálisat akarnak d*gni!!
2011. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát, már arról is beszéltek.. h szivesen lennének egy gruppenban
2011. jan. 11. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy melyiknek higgy, vagy hogy melyiket válaszd? Egyiket se, mutasd meg nekik az ajtót. Szutykok mind a ketten, megérdemlik egymást. :-)
2011. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megérdemled teis. anyád utál
2011. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot, és is erre gondoltam :)


aki ezt válaszolta "megérdemled teis. anyád utál" mért is érdemlem meg? O.o

2011. jan. 11. 22:27
 6/7 A kérdező kommentje:
*én is erre gondoltam
2011. jan. 11. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Azonnal rakd ki mind a kettőt. Egyik sem őszinte, és nem úgy állnak hozzád, ahogy kellene. Nincs is rosszabb egy ilyen dupla hátbatámadásnál. Fájni fog, de még mindig jobb, ha most szabadulsz meg tőlük, mintha elfajul és később csalódsz még nagyobbat. Ha az én barátom és állítólagos legjobb barátnőm ajánlaná fel a gruppent, fognék egy láncfűrészt és dőlne mindenki kétfelé :DD Viccet félretéve, nem tolerálnám. És nem is barátnő az olyan, aki harapdálja az ex vagy jelenlegi pasid száját. ez szigorúan tabu!!

21/L

Amithi

2011. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!