Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzéseid vannak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéseid vannak, ha szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Még nem voltam szerelmes, így nem tudom, mit érez ilyenkor az ember. Tudom, hogy mindenkinek más, de szeretném tudn, úgy általában mit éreztek?
2011. okt. 18. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, h számomra az a szerelem, amikor senki más csaj/fiú nem érdekel.


22/F

2011. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Defender Archangel ***** válasza:
Igen, ugyan az mint az előző :) Eleinte fel sem tűnik, hogy folyton rá gondolsz :) aztán észre veszed, hogy még csak köze se lehet a gondolataidhoz és előkerül :) Ha szerelmes vagy nagyjából mindenkit telibe leszarsz :D csak akik nagyon fontosak azok számítanák :) (legjobb barát, testvér(ek) )
2011. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kellemes bizsergés van a gyomromban,vigyorgok és ha meglátom ,vagy csak eszembe jut kőkeményre meredek.
2011. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jó érzés rá gondolni, hiányzik, ha nincs veled, attól is boldogságot érzel, hogy beleszuszog a nyakadba, és közben nem szól semmit, vagy csak rád mosolyog, és elműlik minden problémád. Amikor fizikai fájdalmat érzel, hogy már nem láttad két napja és valamin megérzed az illatát... Amikor feldobódsz, hogy találkoztál vele, és attól is, ha tudod hogy épp fogsz.

Amikor azt érzed, hogy rábíznád az életed, amikor megpihenhet mellette a lelked. Azt hiszem, ez az. :)

2011. okt. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, akkor határozottan szerelmes vagyok :) minden igaz, amit kedves utolsó válaszoló mondott :)
2011. okt. 19. 00:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennek igazán örülök, bennem is a minap tudatosult a dolog. :) Gratulálok! :)

23L

2011. okt. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mikor folyamatosan öngyilkossági gondolataid vannak miatta, és éveken át szenvedsz.
2011. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor örülsz ha a 10 perces szünetben rohanhatsz hozzá, amikor alig várod,hogy hétvége legyen és együtt legyetek, együtt nevessetek, aludjatok. Amikor nem nyűg azért felkelni este mert Ő fél kimenni egyedül a wc-re, vagy inni 1 pohár vizet a konyhába. Amikor egész nap rágondolsz, csak róla beszélsz a barátaidnak. Az Ő képét nézed a telódban vagy gépeden. Mikor meglátod hevesen ver a szíved. Nálam ez a szerelem :) Hálát adok Istennek,hogy olyan barátnőm van akinél ezt érzem :)
2011. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!