Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm vagy a pasim?

Figyelt kérdés
szoval volt 1 barátom de a barátnöm nem szerette soha,szakitottunk a pasimmal mert sok volt a veszekedés egyéppként ezért nem nagyon csipte a pasit a barinöm mert sokat sirtam.de lehet h a csj is közre játszott.de most ujra képbe jött a pasi,és nem tudom mit tegyek.ha kibékülök vele mindenki hülyének fog nézni,de a legrosszabb elvesztem a barátnömet.de nem tudom mit érzek a pasi iránz igazán.
2010. szept. 13. 17:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
Az élet nagy problémái...
2010. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hozz össze egy pasi+barátnő+te "valamit". Hadd szeressék meg egymást. (A legtöbb pasi úgyis vágyik a két lány + ő felállásra.)


Egyébként meg hülye kérdésre hülye válasz... (Mégis mit gondol a barátnőd, mi köze neki ahhoz, hogy te kivel vagy?)

2010. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
A barátság hosszabb távú és szerintem fontosabb is. Egy pasi ha a barátnőddel van gond, meghallgat? Kisírhatod magad a vállán? Van aki ezt hagyja, de van olyan aki nem szeretné ezt az oldalad látni. Egy barátnő viszont ott van, ha egy pasi miatt a padlóra kerülsz. Plusz a barátságból fakadó szeretet lehet nem olyan intenzív, de sokáig tartó, míg a szerelem általában (pláne ha fiatal az ember) rövid ideig tart, de addig elvakít.
2010. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit nem értek...

Miért a barátnőd véleménye a fontos?? Szeretitek egymást, boldogok vagytok együtt??Akkor kit érdekel, hogy mit gondol a barátnőm. Egyáltalán miért nem kedveli a pasidat? Van oka rá ? Gondolkozz egy kicsit.

Nem értem azokat az embereket, akiket más emberek irányítanak. Tudsz gondolkodni magadtól is?

2010. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
16%
Én nem így gondolom. Ha TÉNYLEG, igazi barátnők vagytok, akkor válaszd őt. Egy pasi pótolható. És nem tudhatod, hogy meddig tart a kapcsolat. Ez velem és az LB-mmel is megtörtént. A pasija utált engem, álandóan csesztetett. A barátnőm megmondta neki a véleményét. És megvédett (: Így most mégjobb barátok vagyunk, már lassan 9 éve :D
2010. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezzel a pasival több mint egy évig jártam ,és egyszerüen a barátnöm csak nem szeereti!!!pedig a barátnömnek van már 3 éve pasija!!!!
2010. szept. 13. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a helyesirasod en nem is jarnek veled... :\
2010. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Egyéppként" :D tanulj meg írni és utána pasizz.
2010. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A barátnőd arra gondol, ha vele leszel őt elhanyagolod, viszont lehet akár hány barátnőd velük boldog úgy sem leszel, mert ilyen az emberi természet. Ha így áll a dolog, a barátnőd is hagyja ott a pasiját, na az müködne ? Jó, hogy lehet téged irányítani...
2010. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Járj be kicsit sűrűbben nyelvtanórára.
2010. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!