Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajlandók lennétek feláldozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajlandók lennétek feláldozni az életeteket azért akit szerettek?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan helyzet állna elő, hogy meg kell halnod azért hogy a párod élhessen akkor meghalnál(és elveszítenéd örökre)?
2010. szept. 13. 13:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van , mindig szituációtól és nagyon sok mindentől függ igazából nincs rá egyértelmű válasz .

Az emberi életbenmaradási ösztön sokkal hatalmasabb egy kiélezett szituációban , mint a szerelem és ilyenkor csak a saját életedet mented (pl egy karambolnál ha én vezetek ösztönösen úgy fogom félrerántani a kormányt , hogy én éljem túl és ez általában ahoz vezet hogy az anyós ülésen ülő "szívja meg" , ezért is az a legveszélyesebb hely az autóban) . Persze ha tudok bármilyen módon segítek a másikon és nem csak a szerelmem , bár érte sokkal többet vállalnék be ez tény , hanem szinte bárkin .

2010. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. Nekem is egy életem van. Elméletben könnyű dobálózni az élettel.
2010. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Háát ezt így nem lehet megmondani,most speciel el se tudom képzelni,de úgy érzem ha olyan helyzet állna elő feltétlen képes lennék rá.
2010. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

100% hogy igen.. Nélküle én se..

hozzáteszem fiú vagyok ..:D

2010. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :D
2010. szept. 14. 17:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát án nem tenném meg. Mivel anyámékon kívül nem szeretek mást csak magamat még persze, így nem. Anyámék meg úgysem hagynák, szóval nem téma. Nőt például hajítanám a francba, ki tudja, lehet hogy pár nappal később valami miatt szétmennénk, én meg lettem volna olyan állat,hogy beáldozzam magam egy olyan szösszenetért. Szóval rúgnám be a kandallóba is,ha erről kéne dönteni,hogy ki sűlljön meg például. Én csak magamért, saját érdekből pusztulnék, ha már úgy látom,hogy számomra nincs tovább. Másért nem áldoznám fel magam, mert jó tett helyében jót ne várj. Én ezt tapasztalom. Bár ha végiggondolom, és nem csak sejteném,hanem tudnám,hogy képes a szerelmi másik fél az önzetlen szeretetre, akkor lehet hogy megdöglenék érte.
2012. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!