Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajlandók lennétek feláldozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajlandók lennétek feláldozni az életeteket azért akit szerettek?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan helyzet állna elő, hogy meg kell halnod azért hogy a párod élhessen akkor meghalnál(és elveszítenéd örökre)?
2010. szept. 13. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lenne más választásom akkor igen...
2010. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnék más megoldást keresni, ha lenne rá idő, hogy ne kelljen itt hagynom őt, de ha nincs más mód, akkor szó nélkül meghalnék érte.
2010. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő veszítene el engem, és nem én őt, mivel ő élné túl, de igen, ha ez lenne az egyetlen megoldás, megtenném.
2010. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt inkább attól kellene megkérdezni aki életben marad,mert ha én meghalok akkor nekem úgyis mindegy,de ő itt marad egyedül, neki rosszabb lenne.
2010. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A szerelmes nők erre határozott igennel fognak válaszolni.

A férfiak már nem ennyire bátrak.


Az más kérdés, hogy ha odaérnének, mindegyik nagyon meggondolná. Nincs kétségem, mit döntenének.

2010. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, 27 vagyok és nincs senkim, nem is volt, a szerelmet nem ismerem (testit sem), mégis - ha jönne az a lány, akire várom, onnan tudnám hogy ez márpedig szerelem, hogy bármit megtennék érte. Igen, akár fel is áldoznám magam érte.
2010. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Kár is ilyenen agyalni, mert ha annyira hirtelen jön a baj, az ember általában reflexből a másik védelmére kel, gyorsabban, mint hogy át tudná gondolni, hogy eszébe jutna, hogy ebbe ő belehalhat. Például valaki valami súlyosabb tárgy alatt áll, ami hirtelen reccsen egyet, leszakad és megindul felé, nincs idő gondolkodni, azonnal reagálok és lököm el onnan. Ez akkor is így van, ha nem a barátnőm, hanem egy idegen ember áll ott, ilyenkor az agy nem mérlegel, jön a reflex és ugrás. Aztán ha ellöktem onnan és rám esett, anélkül haltam meg, hogy felfogtam volna, mi történt. Persze ha olyan a helyzet, hogy több idő van gondolkodni, lehetőség van dönteni, akkor az már más, de azt hiszem a legtöbb ember ebben a helyzetben is halálba menne, ha olyan ember életéről lenne szó, akit nagyon szeret.
2010. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az élet nem lányregény
2010. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szerelmes, de azt tudom, hogy akit nagyon szeretek, azért igen, meghallnék.
2010. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!