Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit tennétek a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek a párom helyében?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt,itt ismerkedtünk meg.Most másfél év után,vissza szeretne utazni Brazíliába(innen származik),mert kevesli a pénzt,amit itt kap(150.000 ft itt és kinn kapott 200 ezret).Már megvette a repülőjegyet,ráadásul szerintem az a 150.000 ft egy hónapra nem is olyan kevés egymagára,mivel 10 ezret kell fizetnie a rezsire,a többi 140 mind az övé.Triplája annak,amit édesanyám keres 4 emberre,mi ehhez képest jól elvagyunk.Állítása szerint szeret,de mostanában mikor együtt vagyunk,állandóan azt hajtogatja,hogy mennyire elszeretne már húzni innen..úgy beszél,mintha én ott sem lennék és fogalma nincs,mennyire fáj minden egyes alkalom,mikor ezt mondja.

Szóval a kérdésem az lenne hozzátok,hogy ha ti szeretnének egy lányt,akkor itt tudnátok őt hagyni örökre?Mondanátok neki ilyet a jelenlétében,hogy már semmi nem érdekli,csak az,hogy érjen haza?


2010. szept. 13. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy mondanék neki ilyet ha szeretem! Ő biztos, hogy nem szeret, különben jóban-"ROSSZBAN?" együtt lenne veled.
2010. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nagyon el akarnék menni, akkor felajánlanám, hogy jöjjön velem.
2010. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hááát ezt én is mondtam neki.Azt mondta,hogy csak akkor tudnék kimenni,ha kinn talál egy normális focicsapatot.. mikor felajánlottam neki,egyből jobb kedvre derült.:)
2010. szept. 13. 12:15
 4/10 komasa ***** válasza:
Honvágya van a srácnak. Szerintem ennyi! Ha szeretné, hogy vele menj Ő fogja felajánlani!
2010. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy első hallásra kicsit durvának tűnik amit írok.Semmilyen jogi kapcsolat nincs köztetek és semmi sem kötelez egyikőtöket sem,hogy egymás mellett kéne megöregednetek,ha elakar menni úgysem tudod vissza tartani és hát valljuk be kár is lenne!
2010. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem szeret téged ez a srác.

Én a helyében, ha szeretnélek, minden követ megmozgatnék, hogy kijöhessél velem. Ő pedig (legalábbis abból, amit leírtál, ez jött le) csak "muszájból" vinne magával.


25/f

2010. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindegy már,most szakítottam vele..:( Nem volt elég ideje rám,fél éve könyörgöm neki,hogy töltsön több időt velem,de ma sem csinált semmit és nem akar senkivel találkozni,csak mert neki rossz kedve van..menjen a francba.
2010. szept. 13. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Hajrá Baby,csak keményen!!!
2010. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez gyorsan ment...

de én azt mondom, jobb az sebtapaszt is gyorsan letépni... jó döntést hoztál! :)


25/f

2010. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen igaz..:)Persze,szomorú vagyok,de sokkal jobb érzés így tényleg,felszabadultam.Köszönöm mindenkinek a kommenteket!!:))
2010. szept. 14. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!