Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy belém szeressen? És első randin mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy srác az osztályomban aki nagyon rendes és helyes nem tudom hogy mit is kellene csinálnom hogy belém zúgjon.Mert az egyik barátnőmmel megyek moziba és az ő barátját is hívta és ő is mondta nekem ha van kedve menyjek vele.A többiek szerint ez randi és ott mitcsináljak?Tancsátalan vagyok hogy hódítsam meg?
2010. szept. 13. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, mosolyogj, légy a közelében. ne te udvarolj...
2010. szept. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélgessetek, de inkább egyenlőre mint jó barátok. Amikor én randiztam először a barátommal, akkor mind a ketten úgy gondoltuk, hogy csak jó barátok leszünk, de aztán megindult valami köztünk.

Vegyél fel csinos ruhát , ami jól áll neked.

23/L

2010. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én házi nyúlra nem lövök.. szívtam már meg.. szóval azt akarom mondani, hogy okosan osztálytárssal mert ki tudja hány évig lesztek még egy osztályba, miután szakítotok. és az szar érzés.. minden nap látni.
2010. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek,barátkozzatok,ismerjétek meg jobban egymást.Hagyd,hogy kezdeményezzen ő,jópofa dolgok is kisülhetnek a nagy igyekezetben.
2010. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!