Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? El fog múlni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? El fog múlni valaha is?

Figyelt kérdés
nemrég lett vége egy olyan kapcsolatomnak, ahol be voltam zárva a négy fal közé, mert olyan betegesen féltékeny volt a párom... sajnos szerelmes voltam bele, ezért nehéz volt szakítani is és utána is... azt mondták nekem, hogyha majd elkezdek flörtölni, szórakozni, újra kinyílni a világra, el fog múlni a fájdalom. nagy nehezen beadtam a derekam, és csókolóztam egy sráccal, bár nagyon nehezen vettem rá magam. jól esett, de utána rettentő bűntudat tört rám, nem lettem jobban, sőt rosszabbul. folyamatosan azon agyalok, hogy mit szólna ehhez az exem, és hogy rá vágyom nem másra... ez normális? vagy ennyire belém ivódott az évek alatt a görcsös félelem a féltékenységétől? mintha nem tudnám felfogni, h szabad vagyok, és ráadásul nem tudom őt elfelejteni... el fog ez múlni? vagy örökre tőle kell majd rettegnem akkor is ha épp nem tud semmiről?
2010. szept. 13. 00:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 10:38 kiválóan leírja a helyzetet. Ha azt mondják, menj és sz*pj le valakit, mert jobb lesz megtennéd? Barátkozz, de ne alakíts ki kapcsolatokat. Szóváteszik, ne foglalkozz vele. Éld az életed. Az exed tudod miért volt féltékeny? Mert csak és kizárólag saját magát szerette. Látatlanban megmondom (ha igaz az írásod), hogy téged 1 percig nem szeretett. Kell ez neked? (Sajnos sok nőnek kell és ha leh*lyézik őket, meg lek*rvázzák - ami jogos is - fel vannak háborodva.)
2010. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt akár Én is írhattam volna :((

Sajnos már egy éve küzdök, és nem tudok kapcsolatot kiépíteni senkivel, rohadt egy érzés, de muszáj kivárni az időt........, türelem, türelem...

2010. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!