Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy erzem nem jövök be külsöle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem nem jövök be külsöleg a baratnomnek. Helyre fog allni valaha?

Figyelt kérdés

Nekem olyan kerdesem lenne feletek nem reg jottem ujra ossze baratnommel, mert szakitott velem de ezt csak 2 hetig birta nekulem, es most valami olyasmit vettem eszre rajta hogy kulsoileg nem jovok be neki, csak belsoileg.

Magyaran en szeretem de o nem ugy mint en ot.

Ez helyre all ido utan sportolok, kondizok minden megvan, ezert nem ertem az egeszet vagy azert lehet mert a kondizas melle felszedtem par kilot?


2009. febr. 12. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog helyre állni. A Te csajod nem szerelmes beléd csak unatkozott egyedül, ezért jöttetek megint össze. Ha szeretünk valakit akkor úgy szeretjük ahogy van. Én 18 évet cselgáncsoztam és 185 centis magassággal voltam 90 kg izom. Mikor abbahagytan két év után voltam 118 kg és nem izom, ennek ellenére ugyanaz maradt a barátnőm...
2009. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rakerdeztem az erzeseimre, bejott de azt mondta valtozni fog csak meg kell ido neki. Most akkor?
2009. febr. 12. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, az én barátnőm is volt úgy, hogy úgy érzi hogy nem érzi, de helyrejött hamar. Azóta imádjuk egymást. De ez szerintem nagyon ritka.
2009. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hátha idő kell hozzá hogy megszeresse külsődet---ez nem jelent jót.

Ha szeretne és szerelmes lenne beléd akkor mindenhogyan szeretne. Nem lehet hogy inkább a biztonság miatt van melletted és hogy ne legyen egyedül?

Ezen azért gondolkozz el és keress olyat aki szeret

2009. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen gondolkodtam ezen is, de most nem nagyon tudnak massal lenni, szoval maradok nalla lehet nem valami jo igy erezni de szeretem megis. meg nem szeretek szakitani.

Varunk "mai nap is azt mondta most vittem haza 20perce, hogy egy kis idot adjak neki" remelem helyre all nem arra megyek hogy egybol piff puff csak alljon helyre :)

es koszi a valaszokat.

2009. febr. 13. 22:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Hozzateve, lehet benne valami abban, hogy melletem biztonsagban erzi magat, mert van jopar ember kit nem bir.
2009. febr. 13. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!