Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítani fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani fog velem emiatt előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
Most, hogy elkezdődött a suli nagyon keveset tudunk együtt lenni a barátnőmmel és ez leginkább az én hibám. Ő 3ra hazaér a suliból, nekem meg 3kor kezdődik az esti sulim, délelőtt a nappali sulimban vagyok, 6-ig ott vagyok este, csütörtökön 7ig. Félek, hogy szétmegyünk emiatt. vagy ami még rosszabb: megcsal, mert unatkozni kezd mellettem. Mit csináljak?
2010. szept. 12. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Találkozzatok hétvégén.
2010. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Találkozunk 7végén, persze, de eddig minden nap együtt voltunk, láttuk egymást.
2010. szept. 12. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy normális kapcsolat ettől nem romlik meg.
2010. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy minden nap találkoztok. az én barátom olyan messzire jár egyetemre, hogy csak 2hetente tud hazajönni, szóval.. és még így is ki fogjuk bírni. ne aggódj :)
2010. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, de én félek. A barátnőm ugyanis egy gyönyörű lány, kb. az járna vele, akit csak akar, én meg csak egy átlagon aluli gyerek vagyok. Viszont nagyon szeretem és belehalnék, ha megcsalna valakivel. És mivel én szinte egész nap suliban vagyok, ő pedig délután otthon van (vagy nem) simán megcsalhat akárkivel. :S
2010. szept. 12. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha unalmában megcsal,akkor ott nyomokban sem volt már szerelem.Ha valakit szeretek,akkor eszembe sem jut,hogy mással legyek.Ha meg akar csalni,ahhoz találna időt,lehetőséget akkor is,ha mindennap együtt lógnátok!Azt pedig sürgősen felejtsd el,hogy ennyire leteszed magad a béka feneke alá.Több önbizalmat!
2010. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2010. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!