Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZerintetek ez búcsúlevél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek ez búcsúlevél? Itt be is akarja fejezni velem a kapcsolatot? Vagy még vannak a sorok között bizonytalanságok a végében?

Figyelt kérdés

A mai napon szakítottam a barátommal,mert rájöttem, hogy van valakije.Nem 100%,de 89 kb. Tehát annyi hogy még nem láttam őket együtt, de sok jel arra utal.Én megírtam neki, hogy mekkora hazug, és jobb hogy elváltunk most, nem voltunk tovább együtt, hogy kiderült még most frissében 1 évre rá.Ezt írta nekem:

Te rosszul érted a dolgokat,de már nem érdekel!Miattad van ez,te csikartad ki belőlem!Ha nem viselkedsz úgy ahogy viselkedtél sokszor,nem így lett volna!Én szerettelek,sőt még most is szeretlek!Sok-sok jó is tőrtént kettőnkel,amit soha nem felejtek el!Sajnálom hogy így alakult,én még rengetegszer gondolkodom a mai napig,hogy hogyan kellett volna csinálni!Ne haragudj rám,hiába szeretjük egymást,valamiért akkor sem megy!Biztos hogy én is hibás vagyok!Ne haragudj érte!Csók


SZerintetek még később meggondolhatja magát, vagy csak nagyon kedvesre fogalmazta ezt a levelet.SZeretném azt hinni, hogy még érez irántam mélyen,de tényleg igaz hogy sokat veszekedtünk, és ezért ment el.De azt is érzem, hogy még szeret.Itt a vége?vagy reménykedjek?


2010. szept. 12. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakítottál vele nem? Miért szakítottál, ha nem akarod kapcsolat végét? Magadban kellene rendbe tenned ezt, nem a párodban.
2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mert megcsal a mai napig!1 honapja kb. párhuzamosan volt velem, és vele.Nekem ma borult ki a bili,nem bírtam tovább,mert vele többet volt mint velem.Ezért a női büszkeségem is meg kell tartani, hogy nehogy már osztozzak azon valakivel ami az enyém volt mindig:(Pedig majd beledöglök úgy szenvedek,hogy többet nem alszik melettem,nem ölelhetem, és a csókjai is hiányoznak nagyon :(
2010. szept. 12. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
sz@rul állunk, de inkább eszed legyen több, mint hüly.t csinálj magadból. Az ilyen embert ne sajnáld, aki más miatt ott hagy, kérdés már csak az, hogy adtál-e neki komolyabb indokot rá, amiért így alakult. Ezt már csak te tudhatod, ennek fényében bánd/ne bánd a történteket. Lépj tovább, az idő nem áll meg.
2010. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha télleg megcsalt akkor jól tetted! Viszont akkor ne rágódj azon, hogy mivan ha elveszíted... Ha Te szakítottál vele, akkor minél előbb igyekezz magad túltenni rajta!
2010. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezt nagyon jól elmondtad, és kérdésedre a válasz, adtam okot, mert sokat veszekedtem, sokat bántottam,de ez nem indok arra, hogy megcsaljon, mikor már megváltoztam, és ígérem kedves aranyos leszek, és az is vagyok vele egy ideje, de lehet már késő volt.de nem azt tükrözi,hogy nem hültek még ki felém az érzései?
2010. szept. 12. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
De téged miért érdekel? Egy az, hogy nem a tied a srác. Kettő, te dobtad. Három: megváltoztál? Nem hinném. Aki megváltozi ,az nem ezt hangoztatja, hanem csinálja, érvényesíti. Kedves aranyos leszel? Miért eddig nem voltál az? Szeritnem érthető, hogy megcsalt, én is ezt tenném a helyébe. Pontosabban mivel rosszul esne, inkább sürgősen dobnálak, mielőtt összejövök a másikkal.
2010. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!