Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig olyan valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan valaki kell akinek van valakije? ) :

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert máskülönben túl egyszerű lenne ;D
2010. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert ami másnak kell az neked is kell
2010. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez ilyen :) Nyugi, ha te is kellesz neki, akkor az előző partnere nem volt az igazi, ha meg nem, akkor nézz más után.
2010. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan kell.
2010. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan kell,talán mert a tiltott gyümölcs édesebb.
2010. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:(

Utálom én is ezt, belezúgtam az unokatesóm férjébe :S

2010. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez általában így van..


Meg ugye azt mondják, hogy a legtöbb csaj aki csinos és normális is, az mind foglalt...

2010. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szándékosan (vagy akár csak tudat alatt) olyan emberek tetszenek meg, akikkel tulajdonképpen nem lehet semmi, hogy még véletlenül se kelljen nehéz döntéseket meghoznod, és ezáltal felelősségteljes helyzetbe kerülnöd?? :)
2010. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

19:52!

sajnos nekem nem volt szerencsém,és ha lett is volna,az sem jött össze):mindent elrontok...és folyton olyan jön be a képbe akinek vagy van barátnője,vagy lesz...):

2010. szept. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!