Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet vele? ( lent hosszan )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele? ( lent hosszan )

Figyelt kérdés
Kb. egy hete kezdődött az egész.. A barátom egyszerűen lexar. Ha ráírok elég bunkó, ha mondom hogy találkozzunk akkor folyton kitalál valamit, hogy mért nem ér rá. Két napja pedig eggyátalán nemír vissza pedig most is fent van MSN-en. Egyszerüen nemértem mibaja. Főleg hogy eggyiknapról a másikra lett ijen.. Ja, és mikor utoljára megkérdeztem hogy mi a gondja, aztmondta magával van baja, és majd akkor mondja el ha megoldotta. Tiszta homály minden :SS Nemtudom mitcsináljak. Valami javaslat? 17/L
2010. szept. 12. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Már nem akar veled lenni. Nagyon rossz, dolog, de így van! :S
2010. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy megcsalt és bűntudata van vagy csak már nem szeret.
2010. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 IQnindzsa ***** válasza:

Ez alapjan nem lehet valaszt adni a kerdesedre. Ha tippelni kell akkor szerintem vagy mast talalt, vagy mast akar.

Egyenlore nem tud donteni. De ismetlem... ez pusztan feltetelezes.

2010. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem vagy megcsalt és rosszul érzi emiatt magát vagy együtt volt meleted valakivel és most akar véget vetni neki vagy esetleg már nem szeret de nem merri elmondani azért talál kifogást hogy ne találkoztatok mert akkor biztosan fogatnád
2010. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Találj ki valami nyomós okot (pl. nálad marad valamije stb. stb) és ha találkoztok akkor az arcáról lerí hogy bűntudata van e vagy már nem szeret.
2010. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valszeg le akar koptatni, de persze ez sem biztos, az igazságot csak te derítheted ki.
2010. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló szituba voltam, a vége szakítás lett... :(
2010. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egészen biztatóak a válaszok.. És sajnos megerősitették amit gondoltam... :'( azért köszönöm mindenkinek.
2010. szept. 12. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?...
2010. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!