Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar valamit tőlem, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem, vagy nem?

Figyelt kérdés
2 hete elkezdett irkálni nekem egy régebbi barátom.Azelőtt már rég beszélgettünk.3 napig egyfolytában üzeneteztünk,és kiderült,hogy szeret.Aztán mindig kevesebbet irt,és én egyre szomorúbb lettem.1 hete kezdődött az,hogy nem tudtam sehol elérni,és ez egészen tegnap estig tartott.Tegnap meghivott chatelni,de teljesen közömbös volt,velem szemben,és ugy viselkedett,mint azelőtt,mikor még nem voltunk olyan jóban.Mintha már nem is szeretne.És nem tudom megérteni,hogy mire volt ez az egész jó,hogy egész héten nem jelentkezett,tegnap meg teljesen más volt.Valaki segitsen,hogy megértsem ezt az egészet,mert már egy hete ezen gondolkodom,de még mindig nem értek semmit.
2010. szept. 12. 11:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

13:12-Nem értelek,de mind1.

Utolsó-Hát nem tudom,mert olyan,hogy egyik pillanatban ugy beszél,mintha tényleg komolyan gondolná,másik pillanatban meg teljesen érthetetlen :(

Am majd megnézem a filmet :)

2010. szept. 13. 18:59
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Val.szeg tetszel neki,és mikor téged akar,jó fej,stb akkor kanos,de ha kiveri magának,akkor simán leszar téged,és nem akar annyira,tök érdektelen lesz.EZ a leg valószínűbb.
2010. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!