Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így nem normális dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nem normális dolog? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm megbánt vagy valami olyat tesz ami nekem nem tetszik akkor nem teszem szóvá nála, hogy ne veszekedjünk.Inkább lenyelem . Örülök hogy egyáltalán szeret és velem van.
2010. szept. 12. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Butaság amit csinálsz. Ha elmondod, hogy pl ez sértő volt, attól még szeretni fog.


Ha meg mindent megtehet veled, akkor nem fog szeretni pont ezért, mert sosem állsz ki magadért, tehát akkor nem is vagy férfias.

2010. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De így is sok probléma van velem, nem akarom , hogy még ez a veszekedés is miattam legyen.
2010. szept. 12. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:
csináltam ugyanezt és nem jó, azt hiszik minden lehet, a látszat csal. Igenis legyen vleményed persze nem kell veszekedni. Az utolsó mondatot pedig felejtsd el, ha már így fogod fel akkor már az nem jó jel. A kapcsolat ne egyoldali legyen erre figyelj.
2010. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert nyugodtan megmondhatod neki a velemenyed vagy ami zavar teged vagy ami bant. Ettol nem kelj felj,hisz ezt biztos elvarja o is. Ha nem mondasz semmit akkor nem tudja h mit tehet es mit nem ,vgy hogfyan alljon a kapcsolathoz. Beszeld meg vele a dolgokat,meglattod nem lesz semmi baj.
2010. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak bizonyos apró dolgok, amik nem állandóak, csak egyszer fordulnak elő tegyük fel véletlen. Persze lelehet nyelni párat. De hidd el, nagyon rossz amikor egy férfi nem szól semmit ha megbántják. Az én párom is ilyen...és már annyiszor megbeszéltem vele...és csak az utolsó errőlszóló beszélgetésünk után kezdett változni ( kb 5 napja) és sokkal jobb! Ne legyél "gyáva" neki ez nem jó.Ha valami nem tetszik, szépen meglehet beszélni, nem kell veszekedni, de felkell hozni! 17/L
2010. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!