Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is legyen? Lehet-e belőle még valami?

Figyelt kérdés
Én tökre lenézem azokat az embereket akik ilyen kérdéseket írnak ide, mint Én, hogy megoldják a saját dolgaikat, de ez most tök nehéz, mint másé.:D Na szóval. Van egy csaj, találkozta vele, és elhívott msnen, hogy sétáljunk, és tökre jól elvoltunk, leültünk, egymás szemébe néztünk, 1 ideig egymáshoz közeledtünk, hogy majd csók, de eszembejutott, hogy van barátja és visszahúztam a fejem, és nézett azzal a gyönyörű kék szemeivel. Annyira nem akarom, hogy szakítson és neki és/vagy a barátjának is rossz legyen. Most tökre lúzernek érzem magam, hogy mit gondol rólam. Hogy gyáva vagyok vagy most mi? Amúgy minden nap, amikor bejelentkezik msnre, akkor egyből rámír, milyen napom volt stb... meg órákat beszélgetünk msnen...stb.stb.
2010. szept. 11. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
bocsi,de te tényleg luzer vagy. De a csaj se normális ha a barátja mellett még veled is kavar.Szerintem huzd meg és felejsd el. Aztán meg ha kiderül,az nem a te hibád lessz,hiszen ő irogat rád,nem?
2010. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Smárold le, b*zd meg, és jó van :D
2010. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már komolytalanok.xDD Én is csak az utsó pillanatban döbbentem rá, hogy kettő embernek csinálhatok rosszat...
2010. szept. 11. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szakított, és te még nem tudsz róla, és úgy akarja elfelejteni hogy veled van.
2010. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szakított... Mindig beszámol róla, hogy tlaálkozott a sráccal, de mindig mondja, hogy kicsit kiábrándult belőle stb stb...
2010. szept. 11. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
na persze! a lány unatkozik a pasija mellett,azért kellessz neki.Vagy nem tud még kilépni a kapcsolatábol,vagy nem is akar.Mégegyszer mondom!Nem te teszed tönkre öket.A csaj már tönkretette,csak kb, a pasija még nem tud rolla:S
2010. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neem, azt elfelejtettem írni, hogy ő ilyen kicsit lazább, hogy mondjam....fiatalabb tini komolytalan csaj, aki még "pasizik", nem barátot keres(Mármint barátot, mint párt), csak Én bízok abban, hogy esetleg velem kicsit megkomolyodna, de nem akarom, hogy az ő kapcsolatuknak végelegyen.
2010. szept. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!