Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt csináljak? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt csináljak? Szeretem, de elakarom felejteni de hogyan?

Figyelt kérdés
Elég érdekes történet. Tavaly nyáron bele estem egy külföldi srácba és akkor több mint egy hónapot töltöttem ott, nem jöttünk össze mert tudtuk, hogy nem működne viszont az élet úgy hozta, hogy áprilisban is kinn voltam ott, aztán haza jöttem és elakartam felejteni de nem ment. eltelt 4 hónap, hogy SEMMIT nem beszéltünk és az élet megint úgy hozta hogy találkoztunk, nagyon jó volt vele minden, szeretem mindennél jobban. De elszertném feljeteni. De hogyan?
2010. szept. 11. 22:29
 1/3 anonim válasza:
próbálj meg más dolgokkal elfoglalni magad...ez saját tapasztalat...próbáld meg az idődet ugy beosztani hogy sose legyen túl sok szabadidőd...és ne legyen olyan h unatkozz..mert akkor akármiylen hihetetlen de ezen fogsz agyalni h mi lehet vele ...meg h mi lenne ha...szal...sose legyen olyan h unatkozz..mindig töltse ki vmi az időd!!15/A
2010. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem értek egyet az első komment írójával. Ez nem így működik, tudniillik. Szeretni valakit nagyon összetett dolog. Ilyen távolságból pedig nehéz. Tudom jól, mert van valaki a nagyvilágban, aki rettenetesen fontos lett számomra és nagyon szeretem. Teljes szívemmel és lelkemmel. De ez hosszabb történet, és nem is erről van most szó. A lényeg, hogy nem számít mekkora távolság választ el, ha szereted, és ennyi véletlennek tűnő találkozás hoz Titeket össze időről időre, akkor megér egy próbát. De legelőször is döntsd el, hogy működne-e. Gyanítom meg lehetne oldani, hogy kint élj, ha komolyabbra fordul a helyzet. Nem tudom mennyire szereted őt, de az biztos, hogy ha szerelmes vagy, nem fogod tudni csak úgy elfelejteni. Emlékszem, egyszer volt egy lehetetlennek tűnő plátóim. Illetve, az is volt.. lehetetlen. Írtam egy listát arról, hogy mit szeretek benne. Rájöttem, hogy ezeket a dolgokat másban is megtalálhatom, közelebb, és nem őt szeretem, hanem a számomra vonzó tulajdonságait. Szerintem próbáld meg összegezni az érzelmeidet, talán csak egy erős barátság van köztetek, ami lelkileg többnek tűnik, mert jelenleg ő az egyetlen, aki ilyen érzéseket vált ki belőled. Sok szerencsét és kitartást :)


~RB

2010. szept. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mindkét válasz adójával egyetértek, mindkettőben van valami igazság. Szerintem agyalj ezen egy kicsit és döntsd el hogy mit akarsz.
2010. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!