Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem beteges?

Figyelt kérdés
Két fiú osztálytársammal együtt voltunk táborban. Ott mindkettő talált magának egy idő után barátnőt, a legjobb barátom például egy lány ismerősömet. Minden jól ment, de a csaj, tisztára bele van őrülve a japán dolgokba, és nem is hajlandó más filmet nézni, zenét hallgatni, csakis japánt. A barátom meg rocker, és nem is tudta rászoktatni a lányt erre a zenére. Hazajöttünk a táborból, egy pár hétig még elvolt a csaj a barátommal, aztán dobta őt, mert úgymond a tábor előtt szakított a barátjával, mert összevesztek és most bocsánatot kért tőle, és ő megbocsátott neki. Ez már eleve sántít, de hallottam beszélni, hogy egy japán srácért dobta a barátomat. Kicsit utánanéztem hi5-on az ismerőseinek és valóban volt ott egy japán nevű énekes, aki még mindig japánban él, és soha nem is láthatták egymást, csak hozzászólásokban beszélgettek. A srác 23 éves, a lány meg 14. De a lány mégis inkább vele "jár", mint egy kézzelfogható, értelmes és nagyon jófej sráccal. Ez csak nekem nevetséges?
2010. szept. 11. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

LÁTOD MIT TESZ A MANGA A FIATALSÁGGAL!??!?!?!?!

bekéne tiltani.

2010. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj, nem, nem mangákat néz. Japán sorozatokat, filmeket, nem meséket.
2010. szept. 11. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Jaj, elnézést.

LÁTOD MIT TETTEK A JAPÁN FILMEK A FIATALSÁGGAL?!?!?!

Bekéne tiltani...

Ám szvsz eléggé beteges...

2010. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

elég hülye a barátnőd,de hát mégcsak 14 éves.

nem sok normális kamasz szaladgál az utcákon manapság.

2010. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
betegesnek nem beteges. nevetséges, de majd kinövi. kicsi még egy kapcsolathoz. eljön az idő amikor már hús-vér pasit akar magának.
2010. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég betegesnek tűnik. Én is szeretem Japánt, de azért őrülten nem rajongok érte (sőt a rajongás mindenféle formáját mellőzöm). De majd kinövi. Reméljük.
2010. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem beteges, csak gyerekes. De 14 évesen mi más is lenne? Majd elmúlik.
2010. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen kicsi még hogy normálisan lássa a dolgokat de mégis csak jobb ha így " jár" valakivel minthogy 19 éves pasija legyen vagy minden héten más és össze-vissza dugják :/
2010. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fétis. Majd kinövi.
2010. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez szar.
2010. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!