Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik mindig az utolsó kapcsolat/fiú ha single vagy?

Figyelt kérdés

Bővebben: Régóta single vagyok, de ez nem az első eset, hogy hiányzik az exem, pedig nagyon rossz volt vele. :s

Vagy nem is ő hiányzik hanem maga az h legyen mellettem valaki?


2010. szept. 11. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Why don't you wanna speak Hungarian? I mean "single"...
2010. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nielindi ***** válasza:
szingli(single) – egyedülálló nő vagy férfi, aki tudatosan úgy alakítja az életét, hogy huzamosan nem fér bele se társ, se család. Jellemzően városi, képzett, jó anyagi helyzetben lévő, fogyasztásorientált, húszas-harmincas-negyvenes éveikben járó emberek, akik csak alkalmi kapcsolatokat tartanak fenn.
2010. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
I will take care of you, my dear.
2010. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tudom, mit jelent...


első

2010. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nielindi ***** válasza:

kérdezönek irtam...

ne hivja magát 'single'-nek, ha nem vágja, h mit jelent. pont az a szingliség lényege, h nincs helye pasinak az életében, mert a munka áll a középpontban. csak alkalmi szex van, és annyi. ha már hiányzik mellöle valaki,h legyen valakije, akkor nem szingli. csak egyedülálló.

2010. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

single=egyedülálló ... és PONT :D

De ne ezen a szón akadjatok fel, hanem a választ írjátok pls.

2010. szept. 11. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a válasz, ohgy unalmas, érdeketelen ember vagy. Saját magadnak vagy unalmas, ezért kell más. Társfüggő vagy, mint oly sokan.
2010. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nincs igazad, nem azt kértem h próbálj meg ki ismerni egy kérdésből ... :)
2010. szept. 11. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:

pedig igaza van

társra, szeretetre, törődésre vágsz, kissé kétségbe estél, még a rosszat is vállalnád a kis jó reményében

nem szégyen ez, velem is volt már, majd elmúlik, eszedbe se fog jutni a gyerek

2010. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok unalmas érdektelen ember, ebben nincs igaza.

És nem mennék le a legaljára.

Ha így lenne akkor már lenne valakim, de nem így van, tht nincs igaza.

Tény h jó volna már valaki mellém, de m1 h ki az, és nem estem kétségbe, mert még nem kínlódom, csak megfigyeltem h hiányzik exem vagy maga az h kapcsolatom legyen, ennyi.

De már beszéltem barátokkal, akik viszont ismernek és választ adtak. :))

2010. szept. 12. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!