Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom eléggé kerül engem,ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom eléggé kerül engem,ezek valami jelek lehetnek,hogy baj van,esetleg harmadik fél?

Figyelt kérdés
Nem lakunk együtt,viszont rendszeresen találkozunk,de hetek óta nagyon minimalizálja a kontaktot,reggel kapok egy jó reggelt üzit,meg este,hogy mennyit tanult stb stb,és el is köszön aludni,közte semmi infó,mint máskor,hogy milyen a napja stb,valentin napra vittem kis csomagot,annak se mondanám hű de örült volna,és akármit kérdezek baj van-e stb akár velem,de semmi,leckéit mondja csak meg fáradt,meg teljesen szinte magába van fordulva,ha felhívom akkor elég rövidre sikerül,vagy reggelente mindig szokásunk volt,ha buszról leszáll hívjam,most már azt se akarja. Vagy itt jön ki,hogy még "kislányos" és nem tudja mit akar picit éretebben gondolkozótol? Mert én pl lakás stb ilyesmit szeretnék lassan,és esetleg attól riadt meg,hogy el kötelezi akkor magát? Itthon azt mondogatják haggyam menni,nem érett még
2022. febr. 14. 22:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De szerintem ott fent is baj van,mert akármit elmondok vagy kérem szépen,egyszerűen nem változtat picit sem,még mosolyog is meg rá bólint.Két személyiség vagy nemtudom,de komolyan szerintem doki kellene neki
2022. febr. 15. 09:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Haver, szerintem te is tudod, hogy el kell engedni ezt a dolgot.
2022. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen ez így van... Biztos én vagyok marha vagy nemtudom ez mi,hogy az eszem az diktálja menni kell,mert bajok vannak,szívem szerint meg segítenék vagy mi
2022. febr. 15. 19:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Segíteni? Mármint kinek, vagy minek?
2022. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
2 hete kb mondta furcsán érzi magát mentálisan,szorongásos érzet
2022. febr. 16. 04:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!