Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom eléggé kerül engem,ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom eléggé kerül engem,ezek valami jelek lehetnek,hogy baj van,esetleg harmadik fél?

Figyelt kérdés
Nem lakunk együtt,viszont rendszeresen találkozunk,de hetek óta nagyon minimalizálja a kontaktot,reggel kapok egy jó reggelt üzit,meg este,hogy mennyit tanult stb stb,és el is köszön aludni,közte semmi infó,mint máskor,hogy milyen a napja stb,valentin napra vittem kis csomagot,annak se mondanám hű de örült volna,és akármit kérdezek baj van-e stb akár velem,de semmi,leckéit mondja csak meg fáradt,meg teljesen szinte magába van fordulva,ha felhívom akkor elég rövidre sikerül,vagy reggelente mindig szokásunk volt,ha buszról leszáll hívjam,most már azt se akarja. Vagy itt jön ki,hogy még "kislányos" és nem tudja mit akar picit éretebben gondolkozótol? Mert én pl lakás stb ilyesmit szeretnék lassan,és esetleg attól riadt meg,hogy el kötelezi akkor magát? Itthon azt mondogatják haggyam menni,nem érett még
2022. febr. 14. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt exemnél is, szépen lassan leépít téged, a végén annyit se ír, hogy bazdmeg vagy oda okádja, hogy "tartsunk szünetet". Sajnálom..
2022. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tök gáznak érzem már magam vagy a szitut,hogy azért jó vagyok egy biztos pontnak,de még se kellek azért,és azt ne mondja 0-24 nincs pár perce írni pár sort mikor azért a telefon nála van,meg vannak szünetei( már vissza fogadtam egyszer őt...)
2022. febr. 14. 22:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem teljesen:/ Nagyon nehéz volt szakítanom exemmel, teljesen odáig voltam érte. Mindent a tanulásra és a sulira kent, de volt ideje haverokkal játszani egész nap :D A végén már nem is keresett, csak közös csoportba küldött be mémeket... Fogalmam sincs miért jó ezt csinálni valakivel.. Gyáva férgek. Én megtettem amit lehetett, elé mentem és számonkértem... Adj ultimátumot neki,én ezt tettem. " Egy hónap múlva én boldog leszek, vagy veled vagy nélküled, de az leszek". Így is lett. Ha nagyon reménykedsz és nehéz neked elengedni akkor ajánlom a no contact-ot,ha jó az angolod. Szurkolok😘
2022. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt a visszafogadást hogy érted?
2022. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ma volt előszőr hogy nem kerestem direkt,hogy ő fog-e. Írt végül is de el köszönt gyakorlatilag rögtön.


A utolsónak: Egyszer félre ment... 10 hónap el teltével megbánta elvileg,jött zokogva stb.. aztán beszélgettünk,őszintének tűnt mindene,és dettó sajna hasonló viselkedést tapasztalok rajta

2022. febr. 14. 23:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bruh. Szerintem ennek vége, valószínűleg megint meg fog történni.
2022. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Benne van mindegyik. Azt mondod hetek óta ilyen, szóval ott már valami komolyabb dolog lesz a háttérben.


Lehet csak simán elhalt ez a kapcsolat, de az jól látszik hogy katasztrofális állapotban van és nem nagyon érdekli. Én lezárnám a helyedben.


A megcsalós sztori pedig elég szomorú, de még inkább hogy megengedted neki. Onnantól tudta hogy bármit megcsinálhat veled, az is erősen ehhez az állapothoz vezetett.

2022. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azthittem tanult ebből,legalább is nagyon ezt vallotta,hogy jó lecke volt ez,meg katasztrófának minősítette. És.. hát ha kérdőre vonom tuti mást mond,vizsgái stb miatt,és ő rág be még rám. Már gondoltam arra hallgatok,és vegye észre magát,hogy gáz van
2022. febr. 15. 00:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a vegye észre magát nem fog működni, plusz neked se egészséges hogy magadban tartod amit érzel és nem mondod ki.


Persze a te dolgod mit csinálsz, de nem igazán jó nyújtani a rétest, míg elszakad. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban, feljön a lehetősége az újabb megcsalásnak, akkor érdemes szakítani vele és megelőzni hogy teljesen hülyének nézzen.


Legalább akkor egy minimális önbecsülést visszanyersz magadnak, ahelyett hogy teljesen lenullázna.

2022. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen,amúgy igazad van.Már korabban mondtam neki ne viselkedjen így mert nem esik jól ez,én nem tettem neki rosszat,ennyit meg érdemelnék ,hogy mondja mit szeretne,bár annó is hasonló volt.. mindig van bennem valami türelem játék,neg hogy beteg volt nem rég stb,sok lecke,de hát vissza fele sok pozitív nem igen jön.
2022. febr. 15. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!