Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáró ok, ha egy fiúnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok, ha egy fiúnak nem olyan széles a válla?

Figyelt kérdés
Egyébként nem vagyok sovány, járok kondizni, de ugye a váll szélességét a kulcscsont határozza meg, azon pedig nem lehet változtatni.
2010. szept. 11. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi kizáró? Mit zár ki? Arra gondolsz, hogy lányoknak kevésbé teszel ha keskenyebb a vállad? Szerintem nem ez számít. Sokkal inkább arc.
2010. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
+t
2010. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nek kizáró, bár nekem bejön ha valakinek széles a válla.Mindenkinek más jön be nyugi.
2010. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik ha pl valaki tök sovány,és széles vállai vannak.Annyira aránytalan.:)

De hát kinek ez,kinek az.:)

2010. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én meg kifejezetten utálom ha egy pasinak a válla akkora mint egy "teniszpálya"!! :D


de a soványakat se szeretem ....


a közepeseket.... azok jóók :D

arányosság a lényeg!!


kinek mi jön be.. :)

2010. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dehogy kizáró ok ;]
2010. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem kizáró ok. De az alacsony önbizalom az (valamire való lányoknál legalábbis).
2010. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Attól, hogy valakinek nem széles a válla, attól még lehet nagyon rendes és helyes, aranyos srác. L/22
2010. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia

ússzál vízilabdázz de ne kondizz meg csinállj fekfőket

2010. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is eddzél ebből az okból. Persze ha téged magad zavar, akkor igen. Egyébként viszont ne foglalkozz vele. Van, akinek tetszel így is, van, akinek meg nem. És ez a felállás kismillió más okból is így lehet, nem csak a vállaid szélessége miatt. Általában is igaz nagyon sok külső jegyre, hogy kinek ez, kinek az tetszik. Én lány vagyok, nagyon kis mellem van, mégis volt már barátom. Nyilván vagy nem azt szerette bennem, vagy pont az jött be neki. Az a lényeg, hogy te érzed jól magad.
2010. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!