Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok ha egy pasinak rossz híre van?

Figyelt kérdés

Például , ha fiatalon "belekóstolt" a durvább dolgokba. De már felhagyott az ilyesmivel. Mondjuk 12 évesen már füvezett , 16 éves korára meg már a legtöbb drogot kipróbálta(kóla, hernyó,speedball)? És emiatt meg az ilyen élet velejáróinak köszönhetően rossz híre van, akkor nálatok már szóba se jön?

És akkor sem ha igazából normális kedves és intelligens ?

És még ha plusszba "híresen" jól is néz ki?


2011. aug. 17. 23:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ui: Nem rólam van szó , de ismerem az illetőt.
2011. aug. 17. 23:12
 2/19 anonim ***** válasza:
hát ha már egyáltalán nem drogozik v iszik meg ilyesmi, akkor természetesen nem zavarna a"rossz híre". pont ez lenne benne a jó, hogy sikerült leszoknia. Szerintem. 15/L
2011. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Ha már nem azt az életmódot él akkor nem és ha még jól is néz ki akkor még kicsit talán márakinél dob is rajat :)
2011. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szamóca.. ***** válasza:
100%

ez a fajta rossz hír hidegen hagy.

ha olyanok terjengenek róla hogy mondjuk az összes előző barátnőjének meztelen fotóját kiplakátolta, megcsalta és verte őket, akkor vigyázok vele, odafigyelek, de akkor sem utasítom vissaz csípőből, mert sajnos saját bőrömön tapasztaltam mennyire durvák és hamisak tudnak lenni a pletykák.

2011. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Panda Péter ***** válasza:
szerintem a lányok egy részének ez kifejezetten imponál, a maradék meg szóba se állna az illetővel.
2011. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az ismerősödnek szerencséje van. A legtöbb drogos, alkoholista r!bancnak - És sok van belőlük! - nagyon bejön. Egész pontosan ilyen 12-18 évesekre értem. Aztán ha ügyes, talál idősebbet is.

Én személy szerint elküldeném melegebb éghajlatra.


Nincs olyan, hogy leszokott drogos, csak nemdrogozó drogos. Úgy, mint leszokott dohányos sincs, csak nemdohányzó dohányos...

2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Igazából... nekem még talán imponálna is, mert sokkal érettebb szellemileg, ha járt már a "sötét oldalon". De tényleg csak akkor, ha már nem...
2011. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, te normális vagy? Attól lesz valaki érettebb szellemileg, hogy drogozott már?!


Ne haragudj, de beteg vagy.... fordulj orvoshoz.

2011. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 szamóca.. ***** válasza:

pedig nem mond hülyeséget.

sok anyuci pici lányát láttam, aki a saját kis megszokott aranykalitkájában tökéletesen teljesítette a "feladatait" (megnézte a barátokköztöt, és még a mosogatógépet is be tudta kapcsolni ha muszáj volt) de mikor kikerült, mikor bármi apró "megpróbáltatás" elé került rögtön felsült (értsd: akár csak egy levél feladása). nem feltétlen drogról van itt szó, de ha valakit bedobnak a mélyvízbe, ha megtapasztalja az élet nehézségeit, annak könnyebb lesz később az apró megpróbáltatásokon túllendülni.

2011. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, én vagyok az a nemnormális.

És szamóca (bocs, hogy így hívlak, de nem emlékszem, mikor írtál.:D) jobban megfogalmazta, mint én.

Nem azt mondtam, hogy tépjen be, legyen drogfüggő, agresszív vagy akármi. Csak jobb, ha nem egy álomvilágban él, tudja, hogy az emberek lehetnek rosszak, képes megvédeni magát (és engem) ráadásul jelen esetben a múltja miatt pontosan ismeri a következményét annak, amit tesz. A kérdésben szereplő fiú ha tényleg megváltozott, akkor lehet jó ember, de valószínű elég sok mindent tanult már az élettől ahhoz, hogy komoly felfogása legyen. Egyszerűen valószínűleg egy ilyen pasi érettebb, komolyabb, felkészültebb, határozottabb, mert egyszerűen tapasztalt olyan dolgokat, amik utólag formálták is a személyiségét, még ha nem is ez a helyes út.

2011. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!