Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok ha egy pasinak rossz híre van?

Figyelt kérdés

Például , ha fiatalon "belekóstolt" a durvább dolgokba. De már felhagyott az ilyesmivel. Mondjuk 12 évesen már füvezett , 16 éves korára meg már a legtöbb drogot kipróbálta(kóla, hernyó,speedball)? És emiatt meg az ilyen élet velejáróinak köszönhetően rossz híre van, akkor nálatok már szóba se jön?

És akkor sem ha igazából normális kedves és intelligens ?

És még ha plusszba "híresen" jól is néz ki?


2011. aug. 17. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Énismerek ilyet.Tény,hogy rosszhíre van a múltja miatt..de azóta teljesen megváltozott..és én nagyon bírom.

Meg am is bejönnek a "rosszfiúk"...és ha még helyes is..simán szóba jöhet.!*.*

2011. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 mogyorósmákosrétes ***** válasza:
ha herkázott akkor neki már lőttel agyilag. hiába olyan mintha nem...
2011. aug. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Laki Zsuzsi a szépségkirálynő nem régen ment férjez egy Európa bajnok küzdősport versenyzőhöz.

Na a srác kb 10-14 évig durva heroin függő volt,számtalanszor élesztették újra stb,abbahagyta,elkezdett edzeni,normális lett,edzést tart és övé lett a szépségkirálynő is.

Ilyen is van.

2011. aug. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát, a drog miatt, ha már leszokott, éppen nem fogom elutasítani a pasit... Még akkor sem, ha alkalmanként valami "lájtosabbat" használ, hogy feldobja a hangulatot. Elismerem, néha-néha, egy bulin én is füvezek (ezt értem lájtosabb alatt), és a barátom is. Nagy ügy. Végülis, manapság már nagyon kevesen vannak, akik még csak ki se próbálják. 13 évesen még én is úgy voltam vele, soha semmi ilyesmi, áá, az nagyon rossz... De hát, a kíváncsiság és személyiségem kicsit "hippisebbé" válása- igen, mások azt mondják rám, hippi vagyok, pedig szőrtelenítek, rendszeresen mosakszom, és nem is fekszem össze fűvel-fával... :$ :D Szóval, a rossz híre, ha a kemény dolgokról leszokott, nem nagyon tántorítana el. A személyiségét figyelném, azt, hogyan viselkedik velem, a kisugárzását. És hiába, hogy leszokott, biztos, van még néha egy kis kísértés benne, szóval, esetleg még segíteni is tudnék neki. Támogatni, meg miegyéb. Szóval... Nem, egyáltalán nem lenne kizáró ok. Csak akkor, ha még mindig aktívan nyomná.
2011. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

én szeretem a roszfiukat.

nekem a pasim most is drogozik, de most azon van,hogy leszokjon.

2011. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy pasi "hirneve" nem nagyon erdekel, meg masok mit gondolnak rola, csak az szamit milyen most... tehat ha meg mindig drogozik akkor szoba sem johet, lehet akarmilyen intelligens kedves nem kellene...egy kis fuvezes itt ott az nem erdekel de barmi komolyabb kizaro tenyezo.
2011. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

engem sem érdekelne .... + ne higgy el mindent amit hallasz róla.... nekem is mikor kezdtem megismerkedni a barátommal, akkor olyanokat hallottam róla, hogy ilyen meg olyan nagy drogdealer, keményen nyomja a dolgokat... aztán elkezdtem vele járni..... s rájottem, hogy nagy kamu volt amit mások mondtak róla... mert csak fuvezik néha..az meg tényleg nem nagy szám....


Szóval szerintem ne érdekljen téged se amit mások mondanak... foleg ha már a múlt az egész....

17/L

2011. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Pff
2011. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak itt válaszok, amik felszínes üres libáktól jöttek.

Nekem nem kell mondanod, hogy intelligens - leszűröm abból, hogy már felhagyott ezzel. (ehhez is kell némi IQ...)

De a lényeg: előbb megsmerem majd ÉN, és nem pedig a pletyka után megyek, nem ezek alapján fogok gondolatokat hozni róla. Hanem az egyebekből. Ha normális, és ha a nyakába borulok, hogy "jajjdecukivagy!", gondolom menekül.

Amúgy meg szerintem perpil lényegtelen hogy jóképű-e vagy sem: mert most ez nem mérvadó, nem a külseje miatt fogok ismekedni vele.

19/N

2011. szept. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!