Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent megkapok, mégis eldobom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megkapok, mégis eldobom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Eleinte nagyon jó kapcsolatnak indult, úgy éreztem, hogy megtaláltam a másik felemet. Hasonló ízlés, hasonló humor, a szülei imádnak, az én szüleim is őt. Mindenki szépében mi vagyunk az ideális pár. Azonban kiderült, hogy a barátom szinte már betegesen féltékeny. Eléggé alacsony az önbecsülése, és ezt azzal próbálja kompenzálni, hogy megpróbál magához láncolni. Nem mehetek a csoporttársaimmal sörözni, megnézte egyszer a levelezésemet, meg azokra a fiúkra féltékeny, akiket még nem mutattam be neki. Erről ő tud, próbál ellene tenni is, azonban mindig újra és újra előjön nála. Legutóbb nagyon összevesztünk, közöltem vele, hogy utolsó dobása van, mert fiatal vagyok még, ahhoz, hogy ennyire lekössem és inkább érzem magam a tulajdonának, mint a társának. Azóta elutazott, előtte megint összevesztünk, majd felhívott részegen, hogy így szeret, úgy szeret. Ez inkább kiábrándító volt, mintsem aranyos.

Azóta komolyan elgondolkodtam azon, hogy be kéne fejezni. Azonban az is a fejemben jár, hogy mennyire nehéz manapság olyan párt találni, aki ennyire a tenyérén hordoz, ennyire hasonló a humorunk, az értékrendszerünk, stb... Minden megkapok, mégis eldobom? Hülye vagyok én? :S Az jár mostanság a fejemben, hogy újra szerelmes akarok lenni, várni az első találkozásokra, az első randira, az első csókra, stb... Szerintem a hormonok szórakoznak velem. :S

20/L


2010. szept. 11. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A féltékenységnek mindig önbizalomhiány az oka!

Ha úgy érzed,hogy már nem szereted,akkor szabadulj meg tőle!Ne tartson az vissza,hogy lehet,hogy nem találnál hozzád illő férfit!Mert biztos van más is!

De ha még szereted,akkor próbáld meg vele elhitetni,hogy számodra igenis ő a legjobb,szóval adj neki önbizalmat!!Bókolj,stb...Hidd el,segítségre szorul!

2010. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kiábrándultál belőle.Jó lenne ha szünetet tartanátok, mondd neki hogy kell egy kis idő neked, hogy elgondolkozz a kapcsolatotokon hogy van e értelme így folytatni.Ha változtat és úgy érzed szeretnéd továbbra is akkor járj vele nyugodtan.Hidd el újra szerelmes leszelel ha kiszerettél belőle.Ne félj ettől.

L19

2010. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*-el
2010. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez már egy éve megy. Próbáltam feltornázni az önbizalmát, szakmailag is sokat segítettem neki, azonban néha úgy érzem, hogy inkább az ellenkezőjét érem el ezzel, minthogy segítsem. Pl. ha csinosan felöltözök, nem azt nézi, hogy de csinos a barátnőm, hanem, hogy milyen béna ő mellettem, és biztos mindenki az ő barátnőjét akarja majd. :S

2010. szept. 11. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez volt velem. Ha ránéztem valakire egyből jött a veszekedés, hogy mással flörtölgetek. Aztán már egy idő után meguntam és szakítottam vele, nem hagyott érvényesülni, folyton rajtam lógott, romlottak a jegyeim, barátnőimtől eltávolodtam. A szakítás után megsajnáltam, mert egyébként a "tenyerén hordozott" és megbocsájtottam, de ez már nem volt az igazi csak sajnálatból bocsátottam meg. Majd egy hét múlva újra szakítottam vele, utána még sokáig rossz érzésem volt, hogy így kidobtam, de már nem szerettem, szánalomból pedig nem maradhattam vele. Így örülök, hogy megtettem ezt a lépést. Valószínűleg már csak megszokásból vagytok együtt, mert én is új srácra vágytam, hogy kezdhessünk mindent elölről. Azóta találtam is egyet, és már egyáltalán nem jut úgy eszembe az előző, hogy húúúú milyen jó volt vele. Szerintem lépj, és szakíts, mert még jobban rád fog telepedni. Remélem segítettem a sztorimmal és sok szerencsét!:)
2010. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg én hiába adok magamra meg minden, ő inkább elengedi magát. Mióta együtt vagyunk felszedett 10 kilót, ami azért eléggé látszik szerintem. Megbeszéltük, hogy én is eltunyultam, járjunk együtt kondizni. Eredmény: lett egy csinos, fitt barátnője, ő viszont maradt ugyanolyan. Mondtam neki is, hogy buszozás helyett inkább sétáljunk, együnk egészségesebb kajákat, maximálisan támogattam. Eredmény kb. semmi. Én legyek fitt, legyek csini, neki meg tökmindegy. :S
2010. szept. 11. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Nah látod. Nem hozzád való. Ő tőled elvár mindent, ő viszont csak féltékenykedni tud. Nem véletlenül ugyanaz a pasid aki nekem volt?:D
2010. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg van itt más baj is sajna: a szexuális életünk sem a legjobb. Szeretném én, csinálnám, ha végre jó lenne nekem is. :S Nem arról van szó, hogy nem szeretné, hogy én is élvezzem, mert mindent megtesz érte, de egyszerűen nekem nem jó. :S Ez ugyebár nekem is csak stressz, ami sokat ront a helyzeten.
2010. szept. 11. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a gond, csak a gond. Szerintem tudod a választ csak nem akarod megbántani. Viszont így te vagy boldogtalan. Szerintem ezt a kapcsolatot nem érdemes megmenteni. Szakíts!!
2010. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ugyanazzal jártunk. :D Neki én vagyok az első komolyabb.
2010. szept. 11. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!