Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agyam eldobom. Ti mit gondolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyam eldobom. Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta,hogy a baránőjével megy fel a városba..

Én itthol voltam egész este,mert beteg vagyok..

Msn-en fent voltam..

Megbeszéltem vele,ha hazaér felhív..

10kor hívott fel,hogy hazaért..

Viszont 8kor akivel elvileg volt,bejelentkezett msnre,és fent volt msáfél h-ig,váltogatt a szemüzit,szal nem nagyon lehetett a városban..

Amikor a barátnőm felhívott,direkt hallgattam,hogy miketmondd,és csak a végén mondtam hogy a barátnője fent volt msn-en..Hebegett,de akkor is azt mondta,hogy vele volt a városba..


Ti mit gondolnátok?

Baj ha féltékeny vagyok?-Egyszerűen nem tudok mire gondolni,csak arra,hogy vajon mit csinált..Pedig nem vagyok féltékeny..

7 hónapja megcsalt de azt bevallotta...


2010. okt. 2. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Fúh..nekem is volt ien kicsit más de elmondom, nah amikor csináltam a sültkrumplit és aztmondtam neki h lemeek a városba addig süljön meg, mire visszaértem feltörte a NASA-t :( én dombtam őt, és jobb ah teis azt teszed
2010. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem törte fel valaki a barátnője MSN fióükját.

Kérdezd meg a barátnőjétől, hogy elment-e vele. Bár, lehet hazudni fog neked, hogy védje a kis csajt, ha védeni kell.

Ha nem törésről van szó, akkor valamit titkol tőled a lány és hazudott. Ha megcsalt téged már, akkor valószínű, hogy most is. Én dobnám...

2010. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom h beszéld meg vele és mond neki h ha titkolózni fog ezentúl akkor kidobod őt mint macskát a 6.ról szarni.
2010. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

ha 1× megtette és elnézted neki, 2×rra is egfogja :S

sztem...sajnálom

2010. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem gondolnék semmit. Hogy miért? Mert már 7 hónapja nem volna a barátnőm.


Nagyon nagyon ritka az az eset, amikor bocsánatos bűnnek lehet tekinteni a megcsalást. Féltékenynek meg felesleges lenned. Ha másodjára is eljátssza a bizalmad, akkor inkább szánalomra méltó.


Ettől függetlenül nem 100%, hogy megcsalt. Lehet, hogy valami évfordulótok lesz, vagy csak karácsonyra keresi neked előre az ajándékot. Ha annyira nem bízol meg benne, hogy nem lehetnek előtted titkai, akkor egyszerűbb, ha szakítotok, függetlenül attól, hogy most mit csinált.

2010. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

I.Szedd össze az agyad a földről.

II.Gondold végig, hogy amit leírtál mire utal.

III.Ha már egyszer megcsalt akkor bármikor megteheti.

IV.Létezik ám mobil MSN is. (Bár a leírás alapján kizárt)

V.Mit szűrtél le mint tanulság?

Ha kész vagy szólj.

2010. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 hónapja megcsalt, de azt bevállalta??
2010. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Öcsém, te is hibás vagy sajnos, ha egyszer megcsalt már és nem dobtad ki, akkor rájött,hogy veled lehet...
2010. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs haver, de szerintem ki kéne dobnod. :/
2010. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi szépre nem gondolnék.És semmi jóra.De bizonyíték nélkül nem hempergetném forró szurokba,és libatollba.
2010. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!