Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akinek nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akinek nem volt még soha barátnője az mér lehet azonkivűl hogy csúnya?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 12:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
én is nagyon félénk vagyok meg nem bízok magamban nem járok ki helyekre se csak vidéken .szerintem nekem nem lesz mert nem tudom magamról feltételezni hogy én is kellenék valakinek pedig nem vagyok csúnya egyátalán csak nincs önértékelésem ,számomra elképzelhetetlen hogy hetente más van a többi embernek nekem meg egy sincs és nem is volt de valószínűleg a közeljövőbe nem is lesz .
2010. szept. 13. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!