Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akinek nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akinek nem volt még soha barátnője az mér lehet azonkivűl hogy csúnya?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva: nagyon rossz a személyisége, ritkán jár társaságba, stb...
2010. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Próbálkozni kell a lányokkal, maguktól nem jönnek....

Szerintem nem minden a szépség! Egy angyalarc mögöt egy ördög lapulhat! Nálam nem a külső számít sokkal inkább a belső értékek.


Legyél mindíg tiszta, ápolt, jó illatú és adjál lehetőséget a lányoknak, hogy megismerjenek belülről is.

2010. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aggodik a peniszmerete miatt es emiatt gatlasossa valik, mint mondjuk en.
2010. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka van amit szerintem a többiek össze is fognak gyűjteni...

Én annyit jegyeznék meg hogy a megállapításod hogy "lehet valakinek azért nem volt barátnője mert csúnya"-bizony valós ok lehet TÖBBEK KÖZT de ebből nem következik az hogy akinek volt barátnője az szép ember lenne.Én a mónika show-s emberkéken szörnyülködök el akik azon óbégatnak hogy kik kivel hányszor lépett félre....Nos ők megtalálták a megoldást: az "egyikünk sem érdemel jobbat mint a másikunk" elv alapján vannak együtt márameddig

2010. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Magamból kiindulva: nagyon rossz a személyisége, ritkán jár társaságba, stb..."

Nem is olyan h*lyék az emberek!

Pontosan. Pszichológiailag arról van szó hogy nem szeretitek önmagatokat eléggé, ugyanis az önbecsülés a személyiség lényege. Hát szeressétek magatokat.

2010. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én ismerek egy ilyen fiút, és neki azért nem volt még barátnője mert annyira félénk, hogy nem mer kezdeményezni :|

és ha valakinek ő tetszik, nem veszi észre a jeleket, a szájába kell rágni..

2010. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mér" lehet?

Pl. amiatt, hogy egy épkézláb mondatot nem tud kinyögni. Legalább 6 hiba van a mondatodban!

2010. szept. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon okosak vagytok..Csak ezek mind visszavezethetőek arra amit mondtam: NEM SZERETI ÖNMAGÁT, NEM BÍZIK MAGÁBAN. (félénkség is innen ered)
2010. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát valóban bonyolult téma.

Én nem vagyok ronda, sem kocka meg ilyenek, viszont nem járok bulikba sem, meg úgy általában társaságba sem. Nem azért mert félnék meg antiszociális lennék, hanem mert egyszerűen nem vonz, meg nem jövök ki jól a korosztályommal (legalábbis azzal a felével akiknél dugásból, ivásból meg bulizásból áll az élet). Sok lány ezt nem tudja hova tenni, és látjátok pont ezért van ez a helyzet. Mert nem értik meg, hogy nem mindenkinek ugyan olyan az életszemlélete, életmódja, szükségletei stb.

19/F

2010. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
20:22-es leírnád a monogramját a fiúnak?
2010. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!