Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya fiúnak lehet szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiúnak lehet szép barátnője?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet,ha van önbizalma a fiúnak és valamiért vonzó a lány számára.
2011. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
miert ne? :)
2011. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénze van, egészen biztos. Sok ilyet látni, bombázó csaj, ronda faszi, egy bmw és márkás cuccok.
2011. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már "csak" egy BMW kéne... :D
2011. jan. 7. 14:21
 6/16 anonim ***** válasza:

Én még csúnyább vagyok, mint te, és volt szép barátnőm... :D

20F

2011. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kaphatok tippeket? :D
2011. jan. 7. 14:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, a nőket az agyukon keresztül lehet legjobban megfogni.
2011. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sőt, az egyik nálam csúnyább (eléggé patkányképű), bunkóbb, idiótább volt osztálytársamnak volt egy csomó csaja, nekem még egy se. Igaz, akkoriban szép szakmunkásbajuszom volt egy ronda szemüveggel és partiszemöldökkel kombinálva, amúgy jóképű vagyok. Meg nem beszélve, hogy egy időben azt hittem, hogy hosszú haj nélkül nem lehet metált játszani és nekem hosszúra megnövesztve hülyén áll. (bezzeg, ha kicsit torzabb arcszerkezetem lett volna...)
2011. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

14:27-es vagyok. Milyen tippeket akarsz? :D Legyél igényes magaddal (vasalt ruhák, jó megjelenés, a cipőd tisztítsd - ez nagyon fontos), laza, és jó fej. Szerintem ennyi elég. :)

20F

2011. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!