Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam rendbe? (LENT)

Figyelt kérdés
szakitottam a barátommal 1 hónap után.mondtam neki h hagyjuk egymást egy picit amig mindneki békénhagy minket.és ő aztmondta h szerinte is jobb most igy. azért mondtam neki ezt mert a voltbarátom nyár elején kidobott. és utána jött rá h hülyeséget csinált és azóta is probálkozik nálam.. és nemhagy békén se ő se a tesója..meg az egyik csaj haverjuk folyton kitaláltak mindent...és nemhagyott minket békén kevert folyamatosan. mitcsinálhatnék velük háljanak le? beszéltem velük de nemértenek. a pasim(akivel most szakitottunk) mondta h szerete és tud várni..de én nembirom már nemtudomsehoyg leálitani őket.
2010. szept. 11. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ilyen emberek általában élvezik, hogy mások magánéletében áskálódhatnak, zűrt okozhatnak és bánthatják az illetőket. Ez egy elég gerinctelen és undorító viselkedési forma, sajnos sokáig kellett elviselnem, mire a sarkamra tudtam állni. Velem ugyan nem ez történt, de meg tudlak érteni és tudom miről van szó. Az egyetlen dolog amit tehetsz, az az, hogy megpróbálsz nem törődni velük. Addig fogják folytatni, ameddig odafigyelsz arra amit csinálnak vagy mondanak. Ne hagyd, hogy tönkretegyék a mostani és a jövőbeli kapcsolataidat, ne okozz nekik örömöt ezzel. Próbálj továbblépni, végülis ő szakított Veled, akkor semmi köze ahhoz, hogy kivel vagy és mit csinálsz. Ráadásul egy év telt el azóta, nem értem miért akar Neked ártani. Pár sor alapján nem lehet megismerni senkit, de nem olyannak tűnsz, aki okot ad ilyesmire. A lényeg, hogy folytasd a kapcsolatodat, most nagy szükséged van arra, hogy szeressenek és foglalkozzanak Veled. Te pedig felejtsd el ezeket az embereket, kerüld el őket és ne figyelj oda rájuk. Hadd beszéljenek, amit akarnak, Te tudod az igazat. Minél jobban erőlteted, hogy nincs igazuk, annál inkább az ellenkezőjét éred el. Kinek fognak hinni? A volt barátodnak, aki maga szakított Veled, vagy Neked, aki mit sem törődve velük a barátjával boldogan éli az életét? Szerintem az utóbbi. Aki pedig hisz a pletykáknak és a gonosz megjegyzéseknek, nem érdemes a figyelmedre. Légy erős és zárd ki őket a gondolataidból. Amint sikerül, le fognak állni, mert már nincs mit élvezniük rajta. Nevesd ki őket, gyerekesek és szánalmasak.. ha szeretitek egymást a barátoddal - és az alapján amit mondott, hogy szeret és vár, így van -, akkor legyetek nagyon boldogok és zárjátok ki a külvilágot. Egy hónapot már tönkretettek a kapcsolatotokból és mégis szeretitek egymást.. ne hagyd hogy több időt raboljanak Tőletek és mutassátok meg mindenkinek, hogy ketten erősebbek vagytok a rosszindulató exednél és az ismerőseinél :) Fel a fejjel!


~RB

2010. szept. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm a választ :)
2010. szept. 15. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!