Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe amit elkövettem? Hogyan kerüljek hozzá újra olyan közel?

Figyelt kérdés

2hónapja van fiúm, és az elsö 1,5hónapban rendszeressen találkoztunk, habár 240kmre lakunk egymástól mégis péntektöl vasárnapig ott voltam nála, plussz ö hétköznap 1-2napot nálam töltött, amikor nem voltunk egymásnál akkor interneten meg smsen tartottuk a kapcsolatot. most úgy 2-3hete, kijelentette a párom, hogy jobb lenne ha ritkábban találkoznánk, hogy levegöt tudjon venni, vagyis hogy tudjon magával is foglalkozni, ne csak nekem meg a munkának éljen. azt hiszem elbaltáztam, elvettem töle a levegöt is, ahogy annyira nyomultam rá, meg sokat smseztünk, skype-oltunk..most már ritkábban is irunk..ez nem tetszett, és azt hiszem nagyon megbántottam, hülyeséget irtam neki..ezt helyre szeretném hozni, hogy újra olyan legyen minden mint "régen"..legalább hetente találkozzunk, és sürübben irjunk..hogy ne haragudjon rám...mit tegyek? van valakinek hasonló tapasztalata?


én 20 vagyok, a párom pedig 21.


normális válaszokat kérek.


2010. aug. 27. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az ha megmondod neki hogy bocsásson meg és legyen olyan mint "régen"
2010. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne kérj bocsánatot azért,mert te vele jol érezted magad.Inkább csak annyit tegyél,hogy tényleg idöt adsz neki,és ha komolyan gondolja veled akkor majd meglátod ö fog téged keresni.Ne nyomulj rá,mert az rossz,csak hagyd egy ideig,1-2 hétig,és hidd el másképp fogod te is magad érezni.Sok sikert:)
2010. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeret és van szabad ideje akkor miért ne veled töltené... persze ne legyetek midnennap együtt hiszen messze laktok necces is a sok utazgatás de a hétvégéket töltséetk együtt és ezen kivűl napi fél óra skype-ba nem fog belehalni hiszen ha szeret örül h láthat! Szoval kérj bocsántato tölle h ráakaszkodtál és beszéld meg vele h neki mégis mennyi lenne az ideális találkozás
2010. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azért fordultam ide, mert már az ismeröseim azt mondták, hogy dobjam öt..de nem tudom eldobni magamtól, ö az elsö akivel nem tudok szakitani, még ha annyira is fáj hogy már nem találkozunk annyira sürün..

ma van az 5.napja hogy nem találkoztunk, és már esz az ideg..nekem nem lenne gond a 2hét nem találkozás, a többi fiúmmal, akik eddig voltak, velük is kibirtam, söt hónapokat is, de mellette nem..már akkor hiányzik, amikor beülök a vonatba, és integet nekem. néha úgy érzem, hogy megbolondulok. megigértem neki, hogy békén hagyom, és nem kell hogy minden nap jelentkezzen, de már azon kapom rajta magam, hogy irom neki az smst. és olynakor annyira útálom magam. és félek hogy igy taszitom majd el magamtól. amit nem akarok.


az a helyzet, hogy most hetente 6napot fog dolgozni, mert kevés munkás van, és mindig éjszaka dolgozik, néha elmegy este 6ra, és reggel ér haza, aztán persze alszik egész nap, még nem kell hogy menjen dolgozni, a fáradságtól.


nekem még az is elég lenne, ha minden másnap irnánk 1órát skype-on, s látnám. de mivel a kapcsolat elején sokat találkoztunk, meg irtunk, már lehet megunt picit, mert akkor még azt is felajánlotta, hogy ha anyummal már nem birom itthon ki, akkor oda költözhetek, szeptemberben, miután befelyeztem a sulit. most már arról nem beszél. de viszont amikor nála vagyok, annyira boldog vagyok, hogy legszivesebben átölelném a világot.


akkor most mi legyen? mit tennétek a helyemben ha azt mondja, hogy kell idö neki és nem kényszerithetem hogy minden nap irjon nekem?

2010. aug. 27. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!