Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok, mert szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, mert szakítottam a barátnőmmel 7 hónap után, mert nem feküdt le velem?

Figyelt kérdés

nemvagyok beképzelt,de elég sok lány van aki odavan értem,ezt ő is tudta,aztis hogy zavar 4-5 hónap után már,aztis tudta hogy halálosan szerelmes voltam belé,és aztis hogy az első héten megcsalhattam volna

Én vártam,de szerintem egy hosszabb kapcsolat nem működik sex nélkül

Igaz épp 16,de attól nem lesz egy lány értékesebb,ha minél később veszti el


2010. szept. 10. 23:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
16 évestől ne várj ilyet,normális dolog ha nem akarja még.. Keres 20 évest vagy a felettit ha ennyire viszket..
2010. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jesszus, most, hogy olvasom milyen fiúk vannak. Már komoly taktikások..... Meglepődtem!
2010. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!