Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok, mert szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, mert szakítottam a barátnőmmel 7 hónap után, mert nem feküdt le velem?

Figyelt kérdés

nemvagyok beképzelt,de elég sok lány van aki odavan értem,ezt ő is tudta,aztis hogy zavar 4-5 hónap után már,aztis tudta hogy halálosan szerelmes voltam belé,és aztis hogy az első héten megcsalhattam volna

Én vártam,de szerintem egy hosszabb kapcsolat nem működik sex nélkül

Igaz épp 16,de attól nem lesz egy lány értékesebb,ha minél később veszti el


2010. szept. 10. 23:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Most kövezzen meg akárki, de szerintem ennyi idős korban a mai világban nem olyan nagy tabu dolog a szex. Persze, nem kell egyből az ágyba ugrani, de igazából 7 hónap szerintem elég sok idő. Ennyi idő alatt csak el tudom dönteni hogy akarok-e az illetővel szexuális kapcsolatot vagy nem. Egészséges lett volna 3-4 hónap, de nem 7. Én így látom.
2010. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

ha 16, akkor ne csodálkozz. Igenis várjon csak a szexel

Viszont ha ő egy 20 éves lány lett volna, akkor nem vagy szemét, akkor ott valami gonnd van.

2010. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

7 hónap? keress vkit gyorsan, mert belédragad! :)


viccet félretéve én 2 hét után a legyet is röptében, ha nincs szex, én is tiszta hülye leszek, morgok, meg minden :)

és totál egyetértek azzal, hogy ha egy kapcsolatban minden tökéletes kivéve a szexet akkor az nem működik.

2010. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem vagy szemét, azt hitte,ha sokáig húzza a szexet akkor értékesebb lesz a szemedben. nyugodtan megvethet a sok álszenteskedő alak, de a mai világgal szexuális téren nem csak az az 1 probléma van, hogy egy lány túl hamar odaadja magát. ez az egyik véglet, de az a másik, amikor rögeszmésen azt hiszik, hogy ha fél évig, vagy évekig húzzák egy pasi agyát, akkor az jobban fogja értékelni. gondolom te már nem 17 éves vagy, és mikor veled kapcsolatba kezdett tudnia kellett volna, hogy egy férfinak vannak igényei, akkor is, ha szereti a lányt és nem csak a szexre hajt. ha várat magára 1-2 hónapot, főleg ha szűz, az teljesen érthető.

én személy szerint lány létemre nem bírom sokáig szex nélkül, ha szeretek valakit. és nem, nem vagyok ribi, mostani párom a 3. az életemben ilyen téren, csak kezd kicsit elegem lenni a sok álszenteskedő alakból.

20/l

2010. szept. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%

elhagytad 7hónap után mert nem feküdt le veled-megesik az ilyesmi de azért a "halálosan szerelmes voltam belé"kifejezést erős túlzásnak tartom hiába számít hosszú időnek 7hónap

voltaképpen mindketten jól jártatok:neki nem kellett végül lefeküdnie veled te pedig megtömheted a rajongóidat

2010. szept. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%
azvagy...na meg miaz a xarja le??:D
2010. szept. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%

Ha minimálisan szereted,akkor hiba volt a szakítás.

Miért nem szedtél fel valakit csak dugásra mellette?Vagy ott vannak a régi barátnők.Arra vannak,hogy legyen kit dugni,amíg az új még nem akar.

Én az újjal türelmes vagyok,mint egy szent kb 2 hónap volt a max várakozásom.Aztán randi után megyek dugni a másikhoz.

A káposzta is megmarad és a kecske is jól lakik.Ismerős mondás?

2010. szept. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Én nem írok regényt, hanem a kérdésre válaszolok. Igen, szemét vagy!
2010. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igaz...inkább megcsaltam volna..
2010. szept. 11. 15:30
 20/22 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nincs veszve.A kiscsajok mindent megbocsájtanak.

Virágküldő szolgálattal vitess neki egy halom rózsát,kérj bocsánatot,szidd magad,bánd meg bűneid stb.

Aztán ha megvan,jöhet a dugópartner leszervezése.

2010. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!