Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok, mert szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, mert szakítottam a barátnőmmel 7 hónap után, mert nem feküdt le velem?

Figyelt kérdés

nemvagyok beképzelt,de elég sok lány van aki odavan értem,ezt ő is tudta,aztis hogy zavar 4-5 hónap után már,aztis tudta hogy halálosan szerelmes voltam belé,és aztis hogy az első héten megcsalhattam volna

Én vártam,de szerintem egy hosszabb kapcsolat nem működik sex nélkül

Igaz épp 16,de attól nem lesz egy lány értékesebb,ha minél később veszti el


2010. szept. 10. 23:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Tipikus Agytranszplantációs eset. Fejből a f@szba.
2010. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Akkor nem is szeretted igazán! Én bármennyit várnék ha igazán szeretem!!! Tiszteletben kellett volna tartanod, hogy ő még nem érett rá hisz csak 16 éves. Nem szabad erőltetni. Ha szex nélkül nem birod akkor meg nagyon sok lányt találsz aki odaadja magát ( sajnos :( )

2010. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Igen, szemét vagy.

Ezt nem ártott volna vele tisztázni a legelején, hogy te nem akarsz rá hónapokig várni. Az még korrekt lett volna, leléphetett volna, aztán talált volna valaki mást, aki jobban passzol hozzá ilyen téren.

Így viszont most megkapod tőlem a görény pecsétet a bizidbe.

Köszöntem.

2010. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

én se várnék évekig. ennyi idő után lehetett volna annyi bizalma irántad h beadja a derekát, és tényleg nem működik rendesen szex nélkül egy kapcsolat.

ha meg van más akivel összejöhetsz pláne.

22/f

2010. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ja ja ja...kinem xarja le

Én mondtam neki az elején is,nemtörődött vele

2010. szept. 10. 23:45
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Az ő korában ez normális. Sürgess egy huszonévest.
2010. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 LoveGame ***** válasza:
67%

Egy totális bunkó vagy! Igenis értékesebb, hogy nem adja oda magát 16 évesen!


18/L

2010. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
16 éves, könyörgöm, még gyerek. Nem 20.
2010. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem is tudom, az én első pasimnak egy évig kellett várnia rám, majd utána szakítottam vele.Kiábrándultam.Nem érzem magam szemétnek, pedig a mai napig nem hevert ki.Akkor 17, most 35.
2010. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Én 14/F vagyok és a barátnőm kezét sem fogtam meg 6 hóna alatt!

2010. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!