Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha egy lány keresne titeket?

Figyelt kérdés

Pár hete írtam egy pasinak üzenetet. Segítséget kértem tőle, kedvesen írt vissza, de csak a lényeget. Azóta jobban barátkoztunk, és bejelölt ismerősnek. Írtam neki megint egy üzenetet, hogy mi újság vele. Ma belépett, de nem olvasta el még, nem válaszolt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen helyzetben ha nektek írna egy lány? Ez már egyértelmű, hogy érdeklődöm utána és léphetne?


2010. szept. 10. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Amúgy lehet, hogy nem vette észre, hogy kapott üzenetet, velem is volt már ilyen, hogy egy hónap múlva találtam rá :S
2010. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De múltkor mikor elküldtem rögtön (kb 15 perc múlva) már megkaptam a válaszát. Na mindegy, sztem válaszolni fog ha megtalálja, csak az érdekelne, hogy ebből sejtheti-e, hogy érdekel mi van vele-> esélyes nálam :D

Vagy a pasik az ilyet sem értik? :D Azt már olvastam ezen az oldalon, hogy nem értik a célozgatást, jelküldést :D

2010. szept. 10. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:

én pl nem érteném. úgy vagyok vele ha én bejövök egy csajnak (ami teljességgel lehetetlen)akkor ha akar valamit akkor odajön, mert én nem fogok pattogni. neked is ezt javaslom

18/F

2010. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én a lehető legkisebb jelet is észreveszem, ha tetszek vkinek, de vannak akik nem veszik észre:D.


Most a Joeyból jutott eszembe egy jelenet, amikor Michael nem veszi észre h bejön a csajnak, elég durva volt, de az még durvább, hogy élőbe is láttam ilyet...


sztem nyugodtan megmondhatod finoman h tetszik neked.

Nálam ez még nem minősül túlzott nyomulásnak.


21/F

2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokáig gondoltam rá, hogy utalok rá jobban, de nem volt hozzá bátorságom...Mert mi van ha ő nem kedvel ÚGY, nem akarok koppanni. Már annyiszor csalódtam :S
2010. szept. 10. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg enki hogy bejön neked..:D ennyi.:D
2010. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!