Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki reggelig vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki reggelig vagy ne?

Figyelt kérdés
eléggé felbosszanthattam..reggel írt utoljára, én azóta nem kerestem. Várjak holnapig? és inkább hagyjam? hülye félreértés miatt én előtte 2 napig ilyen olyan voltam (sms-ben csak, nem taliztunk, most se tudunk még jövő hétig). mire kiderült számomra hogy máshogy van mint gondoltam addigra ő pipult be. ma reggel. nem akarom hogy haragudjon:( de ha még haragszik én meg írok neki akkor nem csak mégjobban elege lesz? meddig durciznak a pasik? ő még soha nem durcizott
2010. szept. 10. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd fel az sokkal korrektebb mint e-mail mögé bújni
2010. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem email csak susmus
2010. szept. 10. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd picit had őrlődjön...:)

A pasik hamar megenyhülnek(máramelyik):)

Egy kedves édes sms sztem bejönne neki.

Pl:Jó reggelt kincsem,hasadra süt a nap.:D

Vagy vmi hasonló,amiben nem érezteted azt kis félreértést,lépjetek túl rajta.Mert ha csak mindenki a maga igazát akarja akkor ez egy ördögi kör lesz,és mindig marni fogjátok egymást.Tudni kell engedni!:)

2010. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak jó az ötlete. Küldj neki egy ilyen susmust :D
2011. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!