Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szépen sikerültek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szépen sikerültek ezek a torták? Örülnétek ha ilyet kapnátok a párotoktól?

Figyelt kérdés

mindkettőt a barátomnak sütöttem:)

19/L

[link]

[link]


2010. szept. 10. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A második nem rossz, de igazából mindegy, ha a barátnőm ilyet csinálna nekem én biztos örülnék akár szép akár nem. Nomeg lényegesebb, hogy finom legyen :)
2010. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
nagyon szexi
2010. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%

hogy lehet egy étel szexi, te szerencsétlen...

amúgy pedig első próbálkozásnak nem rossz, a barátodat meg akkor is meghatná, ha úgy nézne ki, mint amit egyszer már megettek. de ha egy kívülálló - jelen esetben az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor nem lett szép.

2010. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Kategória: Szerelem, szex > Párkapcsolatok


ezért szexi!

2010. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem lett szép a torta, de ha először csináltad akkor majd a következő jobb lesz: Plusz amikor én először csináltam sütit a páromnak ő nagyon örült neki pedig pocsék lett az íze.Ezt ő is bevallotta,de hozzá tette azért örült a sütinek,mert tudja hogy órákig szenvedtem veled csak az ő kedvéért.Ha a párod szeret örülni fog neki:)
2010. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Cirmos kandúr ***** válasza:
100%
szerintem se lett szép, de gyakorlat teszi a mestert, ha meg finom is volt akkor meg mit számít hogy szép-e?!:D
2010. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
csokiis...nyamm^^
2010. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha először csináltál ilyet, akkor szép. Ha ez a 10. alkalom lenne, akkor mást mondanék. Kedves gesztus, szerintem bárki örülne neki.
2010. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
A torta szép, de a szalvéta :)
2010. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én már annak örülnék ha barátnőm lenne, nem hogy tortának...

Amúgy nem az számít hogy hogy néz ki a torta hanem hogy finom legyen.

2010. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!