Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Mindenki tanácsár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mindenki tanácsára kiváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik, ő a tudtomra adja, hogy nagyon tetszek neki, de van egy kis gond, nagyon sok barátnője volt és nagyon hamar dobta is őket. Csak "olyan" barátnői voltak, normális még nem volt neki. Én nem akarom, hogy velem szórakozzon, arra lennék kiváncsi, hogy mivel tudnám próbára tenni. Lehet, hogy kívülről, egy orsszfiúnak látszik, de belűlőr nagyon érzékeny. Mit mondtok?
2010. szept. 10. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele. Ha utána dob, akkor tudni fogod, hogy tényleg egy se66fej.
2010. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy ne játszd meg magad. A legtöbb csaj itt cseszi el.
2010. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üenem, hogy nem vagyok vicces kedvemben és, hogy nem mindenki ilyen! A második válaszolónak, pedig: én SOHA nem játszom meg magam, de azért köszönöm a tanácsot. :)
2010. szept. 10. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:

írásod alapján normálisnak tűnsz:)szerintem egy próbát megér

ha olyan h nem tudnál vele együtt lenni akkor ne járj vele

de lehet h csak azért dobta a többi csajt mert hülyék voltak..

2010. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várakoztasd meg, ne feküdjetek le rögtön.
2010. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legyél vele kedves, aranyos, de ne adj ki mindent magadból. legyél titokzatos, keltsd fel mindig az érdeklődését. húzd, de ne add oda magad.
2010. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy miért dobta a barátnőit?
2010. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert egyiket se szerette.
2010. szept. 11. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!