Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok tanácsára vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tanácsára vagyok kíváncsi! Mit gondoltok reetl, adnátok nlhány tippet? (F)

Figyelt kérdés

Láttam itt egy olyasmi kérdést, hogy a lányok miért öltöznek (nyáron) kihívóan? Aztán egyik válaszban olvastam ezt:


Met zeretik(szeretitek) az elismerést(mondjuk erre alapból rájöttemXD), és szenvedjenek/csorgassák a nyálukat csak a pasik:P:D


Az utóbbi kijelentést látván gondoltam már kiírom ezt a kérdést én is, hogy Ti szoktatok-e "szenvedni/nyálatokat csorgatni" egy pasi láttán ?:D

Milyen számotokra aza pasi, aki után már "csorognaanyálatok"?:D (Testalkata, ruházat,stb..:D)


Bocsánat a kicsit hülye megfogalmazásért, de remélem érthető!:P:D

Kort is légyszi! Köszi(fiúk is írhatnak tapasztalatokat/stb..:D)


17/F


2010. máj. 7. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha lehet, minél több választ írjatok, egész pontosan ez a kérdés az:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__84..

2010. máj. 7. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:

én szoktam "csorgatni"

nem tudom leírni h hogy nézzen ki egyszerűen ránézek és aah :D

2010. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uhh.... elég rossz a helyesírás...még csak most vettem észre! Elnézést érte!
2010. máj. 7. 23:07
 4/4 anonim válasza:

szoval nyalat csorgatni... jaj igen ... magas hossszu haju. bakkancsos fiu. meg inkabb szalkas mint duci, de nem a kigyurt izomagy....valahogy igy


en-20 /csaj

2010. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!