Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
van egy nagyon aranyos pasi ugy érzem h szeretem, de szégyellem mert elég gázul nézki mindenki köcsö. vele h h néz ki!tudom h nem minden a külső!
2010. szept. 10. 16:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
tehetnék
2010. szept. 10. 16:06
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem járd ki az általános iskolát.
2010. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással ebből nem lehet kapcsolat. De miért választottál egy olyan fiút, akit csúnyának tartasz? Nem lehet,hogy nincs helyen az önbizalmad? Ha erre "kényszerülsz", akkor valami nincs rendben szerintem. A szerelemben alap, hogy legszívesebben világgá kürtölnéd, és mindenkinek mutogatnád, hogy ő van neked. Ha szégyelled, akkor még barátságnak sem jó. Nem hinném hogy így lenne értelme ennek.

19/l

2010. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Járjál iskolába ..........
2010. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mit tegyél ez a te döntésed, ha tetszik hajrá ha nem akkor meg csak barátkozz vele hátha megváltozik... külsőre is...jobb lesz..., de figyelj oda hogy hol barátkozol vele legelőször ne hogy piszkáljanak emiatt... de ha már össze jöttetek akkor meg szerintem tök 8 hogy ki piszkálja őt vagy téged...:)
2010. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
már rég kijártam az általánost
2010. szept. 10. 16:16
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Járd újra.....!
2010. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

én nem védek senkit se de mi a faxomnak kell mindenikek azt írni hogy járjál iskolába járd ki az általánost paff...-.-"

mikor kijavította a kérdést... istenem az emberi hülyeség határtalan... (Y), miért kell egy idegent basztatni ismered.. ? kész vok...ááá....-.-", bocsánat mindenkinek de ezt már mindenhol ezt írják ha valaki véletlenül elír valamit... úgy csin. mint ha ő nem hibázna tökéletes vagy mi..-.-"

2010. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én meg ettől a jeltől kapok sokkot: -.-" !!!
2010. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Jaja igazad van. -.-"

Ezek azt gondolják h senki sem hibázhat -.-"

Pedig ők is hibáznak, plöff -.-"


Mindjárt kenek is egy vajas kenyeret, olyan ideges lettem -.-"

Ezek miatt a nagyképű emberek miatt -.-"

Akik bizonyára tökéletesek -.-"


Na megyek megeszem a vajaskenyeret -.-"


-.-" -.-" -.-"

2010. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!