Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esélye, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy a párom elhagy? Szerintetek?

Figyelt kérdés

ugyanis előttem össze akart jönni egy csajjal(ő az ideálja, sötét haj, stb)de a csaj kikosarazta, mert volt barátja. de azért az iwiwen felvették egymást. szóval így lettem én a második akivel összejött.

csakhogy most a csajnak nincs barátja, írt a páromnak egy levelet (pedig látja, hogy van bnője!)hogy, mi van vele ilyesmi.

a barátom nem tud ezekről, mert kint van, én nézem az iwiwjét

a barátomról annyit kell tudni, hogy betegesen féltékeny rám, amúgy nem néz senkinek. (mindig akkor szeret, amikor épp féltékeny. máskor nem)

nem tudom össze fognak jönni én meg ki leszek dobva?

ti mit gondolnátok?


2010. szept. 10. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A lány nem akart járni vele, gondolom, attól még haverok. Én is megszoktam kérdezni néhanapján a fiúismerőseimet, hogy hogy s mint vannak, nem nagy cucc. Ettől függetlenül a helyedben szakítanék, a kapcsolat tönkretesz téged.
2010. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

nem haverok, mert egyáltalán nem leveleznek

csak mostanában kezdett írni a csaj

előtte miután kikosarazta, megszűnt a kapcsi

szóval a csaj nyomul

azóta meg a drága párom belebetegedett a féltékenységbe, hogy csalom itthon, nem tudom meggyőzni az ellenkezőjéről (hogy lehet bebizonyítani, hogy nem???) így lehet ki is dob

várom az ítéletet

legalább az ő felelőssége lesz a szakítás, az ő vállát nyomja majd

2010. szept. 11. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!