Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esélye, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy a párom elhagy? Szerintetek?

Figyelt kérdés

ugyanis előttem össze akart jönni egy csajjal(ő az ideálja, sötét haj, stb)de a csaj kikosarazta, mert volt barátja. de azért az iwiwen felvették egymást. szóval így lettem én a második akivel összejött.

csakhogy most a csajnak nincs barátja, írt a páromnak egy levelet (pedig látja, hogy van bnője!)hogy, mi van vele ilyesmi.

a barátom nem tud ezekről, mert kint van, én nézem az iwiwjét

a barátomról annyit kell tudni, hogy betegesen féltékeny rám, amúgy nem néz senkinek. (mindig akkor szeret, amikor épp féltékeny. máskor nem)

nem tudom össze fognak jönni én meg ki leszek dobva?

ti mit gondolnátok?


2010. szept. 10. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van rá esély sajnos.
2010. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben menekülnék, amíg még ez nem történik meg és méltósággal távozhatok.


Szerintem nem szeret, csak biztokolni akar valakit. Az pedig, hogy még ez a csaj is itt van a képben is kavarhat is, ahol tud...hab a tortán. Még úgy is, h nem feltétlenül van köztük valami.

22/L

2010. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van rá esély szerintem is.De ő is látni fogja hogy elolvastad a levelét,nem lesz ebből gáz? :)
2010. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ennyire buta emberek nem léteznek...
2010. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50-50 %
2010. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értem én a nőket... Eleve minek neked egy ilyen pasi aki semmibe se néz csak ha épp féltékeny?... Erről ennyit.

20F

2010. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ő kért meg rá, hogy nézzem az iwiwjét!

tehát nem a barátom háta mögött

amúgy meg szakítani akartam már a barátommal, de így, hogy kint van, és extra féltékeny, és miattam dolgozik kint ráadásul(én szedtem össze neki melót, meg beszéltem rá, hogy legyen miből közös kéróra gyűjteni-igazából, mert nem akartam vele nyaralni menni, így ezt kijátszottam)

és hogy a csajjal összejönne, inkább húzom a szakítást, mert azt nem bírnám elviselni

ha lesz barátja, a csajnak, akkor simán szakítok

remélem nem a párom lesz gerinctelen velem és keresi fel a csajt.mert így, hogy nincs válasz a csaj azt hiszi, ejtve van.

2010. szept. 10. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
nem az a kérdés, h dobni fog-e (amúgy sajnos igen, ha nem miatta, hát jön más), hanem az, h te miért vagy vele egyáltalán...
2010. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fülünyúl ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, nem szerelem, csak vergődés. Innentől szerinted mi lenne a következő lépés, kedves kérdező? Szerintem Te magad is tudod, csak a tőlünk akarod hallani. Elég világosan látod a helyzeteteket, tedd meg a megfelelő lépéseket és kész.
2010. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lány egyszer már kikosarazta! Miből gondolod, hogy nem tenné meg újra? Nekem is van egy ilyen srác ismerősöm. Pár évvel ezelőtt többet szeretett volna, én akkor leráztam... Nem egy olyan alkalmunk lehetett volna hogy összejöjjünk, de nem mentem bele, mert nem érdekelt úgy mint srác. Sokszor én "üldöztem" vissza a barátnőjéhez még úgy is hogy a csajtól nem kaptam mást, csak a rib*ncozást, a kavarást, és egyéb szép szavakat minden ok nélkül... csak mert szóba álltam a párjával! Nem kell rögtön falramászni és rémeket látni, lehet hogy csak két ártatlan kérdést tett fel a lány, szimpla érdeklődésből...
2010. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!