Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekel, hogy anyósjelölted,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel, hogy anyósjelölted, vagy anyósod mit gondol rólad?

Figyelt kérdés

Kedvel téged?Mivel érzékelteti ezt?

Nem kedvel?Ezt mivel mutatja?

Kort nemet is írj!21/L


2010. szept. 10. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsoaltaimban az egyikben sztem szeretett, mert a fiát a jó útra próbáltam terelni ahogy ő is szerette volna, a másikban pedig éreztem, hogy nem szeret, de az a nő egy nagyon rosszindulatú nő volt. Érdekelt, mert mikor náluk voltam kellemetlenül érzetem magam mikor kettesben maradtunk... Viszont a mostani páromnak az anyukája meghalt két éve :( nem ismerhettem, de nagyon szivesen megimertem volna, mert annyit mesélt már róla a párom, hogy biztos szeretett volna:)
2010. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Érdekel, természetesen megpróbálok a legjobb kapcsolatot kialakítani a kedvesem anyukájával/apukájával és tesókkal.

Ez a szülők esetében addig mindig sikerült, mindig pozitív volt a visszajelzés.

Többször is beszélgetést kezdeményeztek, kedvesek, őszinték voltak.

Azonban a gond mindig a tesókkal van. Főként a lányokkal. Komolyan mondom, nem tudom a rivalizásá vagy mi lehet az oka, de én nagyon szeretném őket is szeretni ugyanúgy, de ők nem így viszonyulnak hozzám. Sajnos ez is többször előfordult már.

L/22

2010. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lánytesók talán féltékenyek rád.
2010. szept. 10. 12:52
 4/10 anonim ***** válasza:

kicsit érdekel, megpróbálok a kedvére járni, hogy befogadjon, és kedveljen, meg hogy ne higgye azt, hogy a lánya egy köcsöghöz ment férjhez.


engem kedvel a ,, kisérleti anyósom " XD.


és nem beképzeltségből mondom.

18 F.

2010. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem nagyon is érdekel, hogy milyen viszonyban vagyok a párom szüleivel...minden volt barátom anyja szeretett...az másik, hogy amúgy én nem voltam jó véleménnyel esetleg a szülőkről, mert olyan életet éltek és úgy is viselkedtek, de soha nem volt konfliktusom senkivel sem...mindig kedvesen és nyitottan viszonyultam hozzájuk, bármilyenek is voltak (volt pár nagyon rossz tapasztalatom...)

a mostani párom anyukájával is nagyon jól kijövök, semmi gond nincs:) de ehhez az én hozzáállásom is kellett...

szerintem ha az ember úgy áll hozzá legyen akármilyen anyósjelöltje ha igazán akarja, ki lehet velük jönni...a véleményt meg meg lehet tartani magunknak ugyebár :)

22L

2010. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is szeretnék vele jól kijönni,de úgy érzem ez lehetetlen.

Próbálok vele beszélgetni,segíteni,kedveskedni,de ő ezt semmibe veszi.Nem tudunk beszélgetni együtt,nem tudunk együtt csinálni dolgokat.Vagy ha mégis az akkor csendben zajlik le.Mással olyan jól el tud beszélgetni,dícsérgeti,hogy milyen szép meg csinos.Rám még egy jó szót nem mondott,de rosszat sem.Legalábbis a szemembe még nem.

2010. szept. 10. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Az anyósjelöltem kb semleges. Nem utál, barátnőm is azt mondja, hogy szimpatikus vagyok neki de soha nem beszélünk, csak köszönök és kész. Nem vagyok a szőke herceg de azért eltűr, mert a lánya szeret.
2010. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi barátnője volt eddig a párodnak, de az is lehet, hogy csak később akar majd bensőséges kapcsolatot kialakítani, ha nagyon komolyra fordul a dolog.

Az is valami, ha rosszat nem mond;)

2010. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát volt egy pár barátnője,de én vagyok a legtartósabb már 4 éve együtt vagyunk,és egyedül engem vitt még haza náluk.
2010. szept. 10. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:

az én anyósom nagyon zárkózott. a kapcsolatunk elején (kb. másfél évig) köszönésen és udvariassági formulákon kívül semmit nem beszéltünk, azt hittem nem szeret. szépen lassan elkezdtem kiismerni, és megértettem, hogy ő egyszerűen ilyen, nincs benne rosszindulat. azóta más szemmel nézek én is rá, tudom, hogy szeret valahol belül, de senkinek nem mutatja ki az érzelmeit.

az előzőt nagyon szerettem, főleg miatta bántam a szakítást..

egyébként szerencsém van, engem valahogy egyből megkedvelnek a szülők. akár barátokról, akár pasiról van szó.

2010. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!