Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 24 éves lány vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 24 éves lány vagyok, a férfi 42? Lehet valami?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy-két pohár után odamerek menni hozzá ő egy szórakozóhelyen dolgozik.Jól eldumálunk(megszoktam fogdosni de akkor is ő adja alám a lovat..)Van élettársa, de nincs jó véleménnyel róla...nem rég költöztek össze úgy fél éve...

Most hétvégén közelebb kerültem hozzá ,kicsit műsoroztam neki ...másnap nagyon szégyeltem magam és nem akartam össze se futni vele,erre meg össze futottunk odaköszönt és

megemlítette a nevem és mosolygot...na most végképp nem értem ,Én eltudnám képzelni magam vele,de ő meg fiatalnak tart szerintem...:(


2010. szept. 9. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42-évesen elég tapasztalata van, hogy jól érezd magad vele az ágyban. Feküdjetek le párszor, oszt' tipli. :D
2010. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szexnél elmegy, többet meg úgysem akar tőled... Sajnos naiv vagy, ha többet remélsz.
2010. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szexet sem bánom :P
2010. szept. 10. 17:11
 14/15 Gyufikaaa válasza:
Szexnél nem számít,de ha komolyabb lenne a dolog,hamar kiütne a nagy korkülönbség,minden téren....:S (barátnőm 9 évvel idősebb nálam,és mi sok mindenről másképp gondolkozunk...)
2010. szept. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az nem gaz hogy van egy kis korkulonbseg....csak az hogy van elettarsa. ezen meg nem gondolkoztal el?
2010. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!