Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem válaszolt? Most ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolt? Most ez így gáz nagyon?

Figyelt kérdés

Írtam egy sms-t az egyik ismerősömnek, aki tetszik. Ma volt állásinterjún, és felvették (az egyik haverjától tudom) annyit kérdeztem, hogy sikerült-e (tudtam, hogy sikerült, csak valami ürügy kellett) de nem válaszolt...

Kb reggel 10 körül írtam. Még tegnap mondtam, hogy drukkolok neki, mondta hogy köszi meg csomót beszélgettünk.


Mégis miért nem válaszolt? Most miért lett ilyen? :S


2010. szept. 9. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:

Ez így most nagyon gáz, hogy én kerestem, ő meg b*szott rá válaszolni?

A telóját tuti megnézte (olvasta az sms-t) mert a haverjával telón beszélt...

2010. szept. 9. 18:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet te nem tetszel neki, ennyi.
2010. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy elfeledkezett róla esetleg lefogyott a telefonjáról a pénz,vagy személyesen akar válaszolni:)Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni!
2010. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még írhat.Amúgy nem gáz,legalább megtudod,hogy te is tetszel-e neki,vagy egyáltalán érdekled-e.Ez nagyon jó ürügy volt arra,hogy felvedd vele a kapcsolatot.
2010. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak tényleg olyan kedves volt mindig, meg olyan jól elvoltunk egymással. Meg sokszor nézett is, meg zavarban volt ha beszélgettünk és hasonlók. Azt hittem jóban vagyunk, dehát nem képes arra hogy válaszoljon...


Igaz kb 2-3 hete írtam már neki (akkor a segítsége kellett) és akkor nagyon kedvesen, rögtön visszaírt, bár csak a kérdésre válaszolt, semmi mást nem írt. Most meg vissza sem ír :D Áhhh... :(

2010. szept. 9. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsal.
2010. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom nagyon nagyon elterjedt lett ez a "nem válaszolok az üzenetre" dolog. Már legalább 4. hasonlót olvasom ma, ráadásul én is így jártam. :(
2010. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már így, hogy írtam egy SMS-t a barátnőmnek. Vártam volna rögtön választ rá és nem írt semmit.

Este fel jött MSN-re és rákérdeztem és azt mondta, hogy le volt merülve a telefonja. Nem kell rögtön rosszra gondolni.

Ha meg nem ír pár napon belül akkor lehet aggódni.

2010. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SMS-re nem válaszolni szvsz bunkóság.
2010. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!