Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel msnenen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel msnenen szoktunk beszélni (? )

Figyelt kérdés
Szinte minden nap.. általában ő ír rám és jót beszélgetünk de van h veszekedünk mert ő megsértődik. Már néha úgy leordítanám a fejét..de inkább mégsem.Hagyom h mondja a magáét, de utána ő olyan mintha nem történt volna semmi.Múltkor olyan "bunkó" volt velem. Amúgy én nem nagyon akarok tőle semmit. De nem tudom ő mit akar ? :O Néha felhoz olyan témákat h járnék -e vele meg h nem e megyek el vhova vele? + ilyenek.. most akkor mit akar?Én ezt nem értem.. (néha becézget is :D) ő 17 én 16
2010. szept. 9. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Vajon mit.Járni veled,szerinted mért kérdezte meg? :S Háát bunkó volt,te is az lettél volna ha leordítottad volna csak te toleráltad magad.Mit vársz milye nlegye nveszekedés közben ? cuki ?:D
2010. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ne legyen cuki de ne bántson meg és akkor nem kell veszekedni..
2010. szept. 9. 17:08
 3/8 A kérdező kommentje:
de neki általában mindig rossz kedve van. Mert msnre folyton azt írja ki.
2010. szept. 9. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért van rossz kedve, mert kedvel téged, és te ezt nem viszonzod.

Legalább annyit mondhatnál neki, hogy bocsi de nem, vagy valami.

2010. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de én nem szoktam visszautasítani és nem miattam van rossz kedve hanem mások miatt.
2010. szept. 9. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt rosszul tudod miattad van én pont ugyan így vagyok

nem jelze vissza a csak akivel beszélek és nem tudom hogy most mi van és ez a bizonytalanság ez nagyon sz.r

2010. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rondakutya válasza:
Az MSN egy ritka nagy baromság. Normálisabbja vagy nem is használ ilyen csevej vacakot vagy ha mégis akkor gmail vagy Skype. Egymással szemben ülve nem jobb beszélgetni egy kávé vagy üdítő mellett? Még véletlenül sem alkohol mellett a lényeg az érinthető közelség.
2010. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

19:28 lehet téll igazad van :) köszi a válaszokat .

Szerintem meg nem rossz az msn ..

2010. szept. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!