Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta mégis el nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta mégis el nekem?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy egyszer szakítottunk a barátommal,most pedig ismét összejöttünk. Elmondta,hogy úgy akart elfelejteni,hogy rosszakat mondott rólam a többieknek,meg hasonlók. Ez mit jelent? Miért mondta ezt el? Kérlek légyszíves normális válaszokat,ez nekem nagyon fontos! Köszönöm!
2010. szept. 9. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy akart elfelejteni, hogy rosszakat mondott rólad a többieknek???ez azért durva. szerintem, ha szeretett volna, akkor nem mondott volna rosszakat. legalábbis ez az én véleményem. és még csúnyább is van a barátodról, de inkább nem írnám ide le. véleményem szerint elég gyerekes viselkedés, ha ilyeneket csinál. ennek az apropónak nem at volt a célja, hogy elfelejtsen, hanem szimplán csak rosszat akart. én így látom. és azért mondta el, mert mivel megint együtt vagytok, megbánta, és tudja, hogy jobb, ha ezeket tőle tudod meg, és nem a többiektől.
2010. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátainak azt mondta borgőzös kocsmai estéken, hogy egy ribanc vagy, ők pedig helyeseltek. Ez már csak így megy a fiúknál.
2010. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval ez mindenképp rosszat jelent? :S
2010. szept. 9. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
nem így vágott fel haverjai elött;)
2010. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:'( Komolyan,most akkor nem is szeretett soha? :S:S
2010. szept. 9. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
jaj kislány, nem akartalak elszomorítani, csak a véleményemet mondom el. én így látom sajnos. az nem biztos, hogy egyáltalán nem szeretett. mondjuk ahhoz tudni kéne, hogy mennyi ideig voltatok együtt stb. de ha ilyenre képes valaki, akkor nem hinném, hogy abban a pillanatban szeretett-e, mikor ócsárolt téged. az lehet, hgoy megbánta, vagy amit mondtam az előbb, hogy mivel úgyis megtudnád, így jobb, ha ő..,
2010. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze,csak most elbizonytalanodtam. :S Nem tudom,szeret-e vagy csak kihasznál. Már majdnem egy éve voltunk amúgy együtt,amikor szakítottunk...:( És azt mondta,így akart elfelejteni,és bemesélni magának,hogy én voltam a rossz. :S
2010. szept. 9. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privátot, hogy leírd részletesebben a dolgot. nyugi, lány vagyok:)
2010. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy néha a szakítás után az emberek meggajdulnak kicsit, és szidják a barátaiknak a másikat. Nem feltétlenül szép dolog, vagy normális, de valahol elfogadható. Én megkérdezném tőle személyesen, hogy ezt miért mondta el, kíváncsi lennék az ő válaszára a tippelgetések helyett. Simán lehet, hogy megbánta, de az is, hogy csak menteni akarja a menthetőt.
2010. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!