Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem a legjobb barátomba! 20/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehet barátságból szerelem. Elöször mi is barátok voltunk, és egyre több időt töltöttünk együtt, megbeszéltünk mindent, a végére meg annyira megismertem már, hogy beleszerettem. Összejöttünk, együtt vagyunk azóta is. Viszont arra számíts, hogyha most úgy érzed, hogy ismered, az teljesen meg fog változni. Barátságban más arcát mutatja, mint kapcsolatban. Ott teljesen más dolgok a fontosak. És szokj hozzá, hogy a feltétlen őszinteség is megszűnik. Egy barátnak mindent el lehet mondani, de a párodnak már nem. Ezentúl nem fog arról mesélni, hogy kivel mikor milyen jó volt, mik az aktuális problémák, és te sem fogsz ilyenekről mesélni, ha összejöttök. Meg persze eddig ha volt valami baja egy kapcsolatban és hozzád futott, akkor ezentúl, ha köztetek lesz baj, akkor készülj, hogy lesz egy következő legjobb barát, akit ugyanarra fog használni mint most téged... És az első együttlét kicsit furcsa lesz valószínű, főleg ha mindent tudsz róla, csak azt nem, hogy meg tud e rendesen b*szni... :D 20/F
2010. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó el akarja venni a kedved a szerelemtől.Az ifjú csődör nem tudja mit beszél.

Szinte semmi nem igaz abból amit leírt.Az hogy ők nem őszinték egymással,az az ő bajuk.


Bár én nem barátságnak hívom a férfi-nő közti belső egyezést,de most akkor annak hívom.

Ne nyomd el az érzelmeidet,ugyanis a jó kapcsolat,és házasság alapja a barátság.Aki csak szerelemből(értsd:nemi vágy) házasodik,az rendszerint melléfog.A szerelem idővel kikopik a házasságból,de a barátság örök mivel a jellem nem változik.A legjobb barátságból lesz a leghosszabb szerelem.Inkább örülnöd kéne neki hogy most barátok vagytok,mindent tudtok egymásról,jóban-rosszban együtt vagytok,mert pont ez a garancia a mély,és harmonikus szerelemre.

2010. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Lehet h neked van igazad...

Csak félek attól hogyha elmondom neki az érzéseimet,akkor még a barátságunk is megromlik:(

Azt pedig nem akarom...

2010. szept. 9. 12:55
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, és ha ő is így érez összejöttök, és a barátságotok attól még megmarad, én a barátnőmmel baráti viszonyban is vagyok egyben, ő egyben a legjobb barátom is:)
2010. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Purgatórium fura figura de igaza van.
2010. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Purgatórium: "És szokj hozzá, hogy a feltétlen őszinteség is megszűnik." FELTÉTLEN őszinteség. Őszinték vagyunk egymással, de nem annyira mint azelőtt, hogy összejöttünk volna. Vannak dolgok amiket nem lehet megbeszélni párkapcsolatban, de barátságban meg lehet. Gondolom érted mikre gondolok. Egy baráttal elhülyéskedsz, de kapcsolatban már más az egész. Nem akarom elvenni a kedvét, és ha magamból indulok ki, hajtson rá nyugodtan, nem fogja elveszíteni, és talán a srác is azt érzi a csaj iránt. Mi is egy időben kezdtünk jobban közeledni, és mindig nagyjából ugyanazt éreztük egymás iránt. De azok a dolgok amiktől barátok voltak, már meg fognak szűnni és jönnek helyükbe jobb, vagy ha úgy érzed rosszabb dolgok. Teljesen más oldaláról fogja megismerni, még nem látta szeretni és ő sem szerette a srácot, és ha egymásba szeretnek teljesen viszonyulnak egymáshoz... Nekünk bevált...
2010. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még 1 valami. Míg barátok voltunk egyszer sem vesztünk össze és nem is veszekedtünk soha semmin. Ha együtt vagy vele, az több időt jelent, több hibázási lehetőséget. Azóta mi is vitázunk, de jó békülésnek jó a vége... ;)
2010. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2010. szept. 9. 21:09
 19/19 anonim válasza:
nem lehet, hogy ez nem szerelem csak megerősödött a barátság, és olyan értelemben "szeretted meg", hogy jobban elkezdted tisztelni, és azt hiszed hogy ez szerelem?
2010. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!